Prihlás nápad - Rozbehni sa!

Prihlás svoj nápad a získaj štipendium

Získaj vstupenku do Večernej školy a Rozbiehátora v hodnote 454€ zdarma

OVERÍŠ SI KVALITU NÁPADU

Ukážeme ti ako si overiť, či je o tvoj nápad záujem ešte predtým ako investuješ 500+€ za profi logo či vytvorenie eshopu.

VYHNEŠ SA CHYBÁM

Naučíš sa ako správne rozbiehať nápady podľa jednoduchého postupu. Pochopíš čo robiť a nerobiť na začiatku.

ZAČNEŠ HNEĎ A BEZ PEŇAZÍ

Stačí, aby si pracoval 5 hodín týždenne a za 30 dní uvidíš prvé výsledky svojej práce bez toho, aby si potreboval štartovací kapitál.

Večerná škola v kocke

Prejdeš od nápadu k zákazníkom za 30 dní.

 • Môžeš začať hneď a online z pohodlia domova
 • Jasná štruktúra ako rozbiehať biznis z absolútnej nuly
 • Výborný a trefný feedback ku každej časti
 • Poznanie ako začať bez štartovacieho kapitálu
 • Časová investícia 20 hodín počas 1 mesiaca

Rozbiehátor v kocke

Za 60 dní vytvoríš prototyp, web a získaš prvých zákazníkov.

 • Nadstavbový program pre absolventov Večernej školy
 • Zistíš, či je o tvoj produkt skutočný záujem
 • Porozumieš celému procesu testovania nápadov
 • Dostaneš 100€ grant a individuálneho mentora
 • Časová investícia 60 hodín počas 2 mesiacov

Ako fungujú Rozbehni sa! programy

Krok #1

Prihlásenie nápadu

Prihlás svoj nápad vyplnením online prihlášky. Prihlásiť sa môžeš kedykoľvek počas roka. Prihlásiť sa môže ktokoľvek bez akýchkoľvek obmedzení. Program je vhodný pre nápady v úvodnej myšlienkovej fáze ako aj pre nápady, ktoré už spravili prvé kroky k rozbehnutiu, ale ešte nemajú pravidelných zákazníkov. Existujú 3 typy nápadov, ktoré nepodporujeme, pretože neprejdú našimi K.O. kritériami. Prečítaj si o nich tu.

Krok #2

Selekcia a štipendium

Partneri programu vytvárajú štipendijný fond v rámci ktorého vieme podporiť až 100 nápadov ročne. Potenciál tvojho nápadu posúdime a do 5 pracovných dní ti dáme vedieť, či získavaš štipendium. Môžeme ti ponúknuť štipendium v celej cene programu alebo v čiastočnej (vstupenka do Večernej školy pre samoplatcov stojí 59€/tím a do Rozbiehátora 395€/tím). Takisto ti môžeme ponúknuť absolvovať oba programy v externej forme, teda bez individuálnych konzultácií. 

Po našej ponuke sa rozhodneš, či sú pre teba podmienky prijateľné. V prípade, že tvoj nápad nepodporíme, dostaneš spätnú väzbu prečo a tipy, čo na nápade vylepšiť.

Krok #3

Večerná škola rýchlopodnikania

Nastupuješ do prvej časti programu. Počas 30 dní premyslíš biznis model, spravíš skúšku správnosti nápadu cez čísla a zrealizuješ základný zákaznícky prieskum. K dispozícii budeš mať video lekcie, online pracovný zošit a 2 individuálne konzultácie nápadu. Presný priebeh Večernej školy si prečítaj tu.

Krok #4

Rozbiehátor

Najlepšie nápady, ktoré absolvujú Večernú školu pokračujú v nadstavbovom programe Rozbiehátor. V rámci neho vytvoria prototyp nápadu, predajný web a pokúsia sa získať prvé objednávky. Ako podporu dostanú 5 individuálnych konzultácií, kompletné video návody a individuálneho mentora. Tímová vstupenka do Rozbiehátora stojí 395€ a obsahuje aj 100€ grant pre pokrytie základných nákladov. Opätovne máme pripravené štipendium pre vybraných 30-40 nápadov ročne.

Krok #5

Mikroblogovanie na R! LIVE

Počas tvojej účasti vo Večernej škole a Rozbiehátora mikrobloguješ o svojich aktivitách, úspechoch a ponaučeniach na R! LIVE. Vzniká tak príbeh, ktorý ukazuje ako sa tvoj nápad každý týždeň vyvíja a môže inšpirovať stovky ďalších ľudí k rozbehnutiu ich nápadov. V prípade, že nechceš svoj nápad zverejniť hneď, môžeš mikroblogovať v „tajnom móde“ a svoj príbeh zverejniť až s odstupom času

Prihlás svoj nápad a získaj

 • Jedno zo 100 štipendií pre absolvovanie programov zdarma
 • Až 7 individuálnych konzultácií tvojho nápadu
 • Prístup k rozsiahlym video návodom ako začať od nuly
 • Podporu počas prvých 100 dní rozbiehania tvojho nápadu
 • Napojenie na mentorov a investorov po skončení programu

Časté otázky

Hľadáme podnikavých ľudí z celého Slovenska, ktorí sa chcú naučiť rozbehnúť svoj nápad a rozvinúť svoju tvorivosť. Takýchto rozbiehačov učíme ako začať s nápadom od nuly a otestovať jeho potenciál. Inšpiruj sa príbehmi ako sa nám to darí na R! LIVE.

Prihlásiť svoj nápad môžeš kedykoľvek počas roka. Ku každému nápadu pristupujeme individuálne a do 5 pracovných dní sa ti ozveme so spätnou väzbou. Ponúkneme ti štipendium, ktoré pokryje celú alebo pomernú časť vstupenky do Večernej školy a akceleračného programu Rozbiehátor. V prípade, že tvoj nápad nepodporíme, dostaneš spätnú väzbu prečo a tipy, čo na nápade vylepšiť.

Potenciál tvojho nápadu posúdi odborná komisia zložená zo zástupcov Rozbehni sa! a partnerov. V prípade potreby bližších informácií o tvojom nápade sa s tebou spojíme emailom alebo telefonicky.

Prihlásiť sa môže ktokoľvek bez akýchkoľvek vekových obmedzení. Program funguje v slovenskom jazyku. Je vhodný pre nápady v úvodnej myšlienkovej fáze ako aj pre nápady, ktoré už spravili prvé kroky k rozbehnutiu, ale ešte nemajú pravidelných zákazníkov.

Vďaka podpore našich partnerov môžeme ročne podporiť až 100 nápadov vstupenkou do Večernej školy a 30-40 nápadov vstupenkou do Rozbiehátora.

Áno. Vstupenka do Večernej školy stojí 59€ / tím a do Rozbiehátora 295€ / tím (mimo 100€ grantu). Odporúčame nápad štandardne prihlásiť a o tejto možnosti uvažovať v prípade, že ti kapacitne nebudeme vedieť garantovať štipendium.

Nie. Oba programy sú 100% funkčné online. Podklady sú v podobe výukových videí a konzultácie prebiehajú online. Nepravidelne organizujeme spoločné stretnutia, tie sú však nepovinné a z dôvodu networkingu účastníkov.

Priprav sa, že ti aktivity a práca na nápade zaberú 4-6 hodín týždenne. Počas Večernej školy aj počas Rozbiehátora môžeš postupovať vlastným tempom. Takže je na tebe ako si povinnosti rozdelíš.

Je potrebné splniť 3 jednoduché veci – mať nápad v úvodnej fáze, kapacitu pracovať na nápade 4-6 hodín týždenne a ochotu mikroblogovať na R! LIVE 1x týždenne.

Počet členov tímu nie je pre nás dôležitý. Pri vybraných aktivitách s obmedzenou kapacitou ponúkame účasť pre maximálne 2 osoby z tímu.

Prihlášku tvojho nápadu budú vidieť len zástupcovia Rozbehni sa! a zástupcovia partnerov. Nikto nebude tvoj nápad šíriť tretej strane. Obsah individuálnych konzultácií je dôverný. Tvoj nápad je u nás v bezpečí.

Konzultovať nápady a odborne garantovať programy bude Juraj Kováč, zakladateľ Rozbehni sa!. Juraj pomohol otestovať stovky nápadov a má v tejto téme bohaté skúsenosti.

Nič sa nedeje. Úspešne si otestoval, že o túto verziu tvojho nápadu nie je záujem. Spoločne si to vyhodnotíme a pripravíme plán B pre tvoj nápad. To, že prvá verzia nápadu nemusí fungovať, je úplne bežná vec. To podstatné je, že budeš vedieť svoj nápad upraviť a opätovne ho otestovať v malom.

Naučíme ťa ako si vytvoriť vlastný web a pomôžeme ti s technickými časťami. Je lepšie, aby si sa sám naučil ako robiť jednoduché úpravy webu a nebol odkázaný na tretiu stranu.

Podporené nápady

Našimi programami prešlo za posledné roky viac ako 100 nápadov. Inšpiruj sa ich príbehmi na R! LIVE a spoznaj ako s našou pomocou rozbehli svoj nápad bez rizika a s minimálnym štartovacím kapitálom.

Prenájom kvalitného, slowfashion oblečenia od lokálnych značiek fungujúceho na princípoch cirkulárnej ekonomiky.
Príbeh Web 

Interiérové textilné handmade hojdačky pre hravé deti a obnovenie hojdania ako neodmysliteľnú súčasť detstva. 
Príbeh Web 

Dvojgeneračná rodinná firma, ktorá prináša do výzdoby svatieb, plesov a osláv váš osobný príbeh. 
Príbeh Web 

Výroba liečivých sirupov z ihličia oživuje tradičné recepty našich starých rodičov na posilnenie imunity.
Príbeh Web 

Alternatívny tuhý čistič šetrný k prírode, použiteľný v teplej aj v studenej vode, vhodný aj na stanovačku.
Príbeh Web 

Systém monitorovania tlakových nádob pre gastro prevádzky, vďaka ktorému vás nezaskočia prázdne sudy s nápojmi.
Príbeh Web 

Rozbehni svoj nápad chytro

90% nápadov nezarába, pretože produkt nikto nechce. Preto na začiatku svoj produkt nebuduj, ale otestuj. 

Prihlás svoj nápad a nauč sa ako rozbiehať nápady bez rizika.

Potrebuješ viacej času na rozhodnutie? Registruj sa a získaj 30 minútový podnikateľský kurz ako rozbiehať nápady zdarma.

Čo hovoria úspešní absolventi

Pavol Roško

Wigloo
Veľmi praktické rady a pomôcky na otestovanie nápadu. Už nikdy neminiete zbytočne čas a peniaze na zdanlivo "potrebné" veci, ale investujete ich tam kde sú dôležité a podstatné.

Veronika Keresztesová

NONI hojdačky
Dostala som pomocnú ruku v začiatkoch a prepracovala sa z takmer nuly k hotovému produktu. Veľmi mi to pomohlo a myslím, že by som bez tejto pomoci nebola tam, kde som.

Soňa Pekarovičová

CentrumDys
Získala som odvahu posunúť nápad niekam, kam by som sa neodvážila. Zdá sa mi neuveriteľné, že za taký krátky čas, sa dá podnikanie rozbehnúť.

Anežka Železnáková

Elang
Od samotného počiatku nás sprevádzala malá pochybnosť, či o náš nápad bude záujem a či máme na to, aby sme podnikali. R! naše váhanie zamenilo na prvých zákazníkov.

Dana Skuhrová

Anad
Vďaka zrozumiteľným návodom a konzultáciám som šla krok za krokom a nemohla sa nikde zabudnúť či zamotať 🙂 Skvelý zážitok s reálnym výsledkom. Veľa som sa naučila. Ďakujem.

Dávid Sontág

Objal
Na podnikanie som nemal dostatočné vedomosti ani odvahu. Rozbehni sa! do podnikania "roztlačilo" a naučilo ako to môžem zvládať aj sám. Ďakujem.
WordPress Theme built by Shufflehound. © Rozbehni sa! 2019