Referencie - Rozbehni sa!

REFERENCIE

Prečítaj si, čo o spolupráci hovoria úspešní rozbiehači a pozri si portfólio vybraných rozbehnutých biznisov na konci stránky.

Matej Zámečník

nakreslisipríbeh.sk
S profi podporou a s minimálnymi nákladmi som úspešne otestoval svoj nápad. Vďaka Jurajovi a Rozbehni sa! som sa naučil, čo je a nie je dôležité a potrebné pre začiatok podnikania.

Dana Palušová

destskecentrumhavino.sk
Z centra zívajúceho prázdnotou sa mi vďaka Jurajovi a Rozbehni sa! podarilo naštartovať fungujúci mikrobiznis s desiatkami zákazníkov a jasnou stratégiou.

Juraj Zamborský

The Žurnál
Juraj je správna osoba, ak si chceš osvojiť podnikateľský mindset - ako s minimom môžeš rozbehnúť biznis bez potreby veľkých finančných prostriedkov.

Adam Gandžala

adoptujul.sk
Juraj mi pomohol z nápadu vytvoriť funkčný prototyp projektu, ktorý za rok od spustenia vyzbieral cez 35 000€ pre slovenských včelárov a založil viac ako 250 nových úľov.

Dáša Frankovičová

Kvetobraz.sk
O svojom nápade som premýšľala 2,5 roka. S Jurajovou pomocou som za pár týždňov otestovala produkt, získala prvé objednávky a plán, ako ďalej. Čakať nestačí, treba konať.

Míla Hilgertová

kytkyodpotoka.cz
Juraj má spoustu nápadu, přehled a zkušenosti. Umí dát věcem systém a ta smršt nápadu, na to jak něco řesit, mě fascinuje!

Dušan Matuška

octago.sk
Vďaka Rozbehni sa! a Jurajovmu skvelému prístupu som sa začal na podnikanie opäť pozerať ako na hru. Začalo mi to celé dávať väčší zmysel a videl som presne, aké kroky mám podniknúť ďalej. Od teraz, vždy keď budem začínať nový projekt, prebehnem ho najskôr cez kroky Rozbehni sa! kurzu 🙂

Lívia Lippaiová

Ragna Trade
Inšpiratívne! "Zhltlo ma to" na rozdiel od iných video kurzov, pri ktorých človek stratí po chvíli pozornosť a je úžasné, že za krátky čas človek získa toľko vedomostí ako by inde nezískal ani za celý víkend. Nie len otrepané frázy a klasické startupové návody. Za mňa 100 BODOV!

Jana Hoosová

Žufaňa
Kurz nám veľmi pomohol. Najúčinnejšia bola štruktúra, kurz nás previedol logickými krokmi, ktoré ďalej ústia do ďalších krokov. Predtým sme si to nevedeli zoradiť tak, aby nám z jedného "vypadlo" druhé, nevnímali sme tu nadväznosť krokov, ale riešili sme veci zhurta.

Tomáš Huszár

Aquarco
Najväčší prínos, ktorý vidím v R! kurze je jeho univerzálnosť a aplikovateľnosť na akýkoľvek nápad. Poskytol mi návod, ako svoje idey pretaviť do projektov a otestovať na trhu pomerne rýchlo a bez vysokých investícií. Naučil som sa prispôsobovať pôvodnú myšlienku potrebám svojich zákazníkov.

Miroslav Stračár

Beardo.sk
Chcel som sa ti poďakovať za pomoc a materiály z Rozbehni sa! kurzu. Veľmi pomohli pri tých prvých štádiách. Rovnako aj teraz, keď rozvíjam obchod s čiapkami do ďalších krajín a iné projekty, stále čerpám z toho, čo som sa z Rozbehni sa! naučil.

Lívia Brtáňová

Hype
Veľmi inšpiratívny kurz. Pomohol mi vnímať nápady odľahčene a s nadhľadom. V minulosti som nad nimi rozmýšľala úplne opačne a doteraz žiaden nie je dotiahnutý do konca. Skúsim ich prejsť znovu podľa získaných vedomostí a uvidíme 🙂

Bohdana Goliášová

tvurcivpraxi.cz
Juraj mi pomohl zaměřit se na to důležité a doplnil moje chybějící znalosti. Díky jeho vedení se za 4 měsíce můj příjem 20x zvýšil a mám našlápnuto k dalším výšinám. O svém podnikání jsem se radila s hodně lidmi a můžu upřímně říct, že Juraj mi pomohl ze všech nejvíc.

Dagmar Jelínková

dagmaar.cz
Juraj dokázal vyhmátnout potenciál mého produktu jako luxusního dárku od mužů ženám. Takisto mi pomohl vypočítat náklady na produkt a zvážil se mnou možnosti jeho zdražení. Cenotvorba byla zásadním zlomem pre mojí značku, pak už to mělo vše logické FLOW 🙂

Zuzana Javorčeková

freelancer
Ja som môj pôvodný biznis nápad so svadobnými papiermi po diagnostike nakoniec nerozbehla. Necítila som, že je to to pravé orechové... ale čo som rozbehla je môj biznis s hotelmi. Začala som v zime a mám za sebou svoju prvú úspešnú sezónu a 3 nových klientov!

Vybrané rozbehnuté nápady SK

Vybrané rozbehnuté nápady CZ

WordPress Theme built by Shufflehound. © Rozbehni sa! 2019