R! diagnostika nápadu

Nie si si istý svojím nápadom? Podrob ho mojej diagnostike.

Diagnostika nápadu v kocke

Odhalím slabé miesta tvojho nápadu, dám ti tipy, ako ho vylepšiť, odlíšiť od konkurencie a ukážem ti, ako otestovať jeho biznis potenciál.

Vstupný formulár

Pomôže ti stručne a jasne opísať tvoj nápad.

Individuálna konzultácia

Za 60 minút si prejdeme výsledky diagnostiky.

Podpora po diagnostike

Po 14 dňoch si prejdeme, čo sa ti podarilo implementovať.

Odlíšenie od konkurencie

Dostaneš tipy, ako odlíšiť nápad od konkurencie.

Otestovanie v malom

Prejdeme si návrh, ako otestovať nápad v malom.

Finančné kalkulácie

Získaš skúšku správnosti nápadu cez čísla.

AKO DIAGNOSTIKA PREBIEHA

Vstupné podklady

Vyplníš vstupný diagnostický formulár a komplexne opíšeš nápad. Na jeho základe pripravím diagnostiku. Tú ti pošlem kompletne vypracovanú na tvoj email a detailne ti ju predstavím.

Individuálna diagnostika

Predstavím ti návrhy, ako nápad vylepšiť, odlíšiť od konkurencie a nastaviť cenotvorbu. Konzultácia prebieha zväčša telefonicky a trvá 60 minút. Skončíme s ňou vtedy, keď ti bude všetko jasné a zrozumiteľné.

Implementačná konzultácia

Po 14 dňoch si zavoláme a prejdeme si, ako sa ti podarilo nápad upraviť a vyriešiť výzvy, ktorým tvoj nápad čelí. Poradím ti so vzniknutými otázkami a odkonzultujeme témy, ktoré sa objavia.

Čo o diagnostike povedali úspešní absolventi?

Dagmar Jelínková

dagmaar.cz
Juraj dokázal vyhmátnout potenciál mého produktu jako luxusního dárku od mužů ženám. Takisto mi pomohl vypočítat náklady na produkt a zvážil se mnou možnosti jeho zdražení. Cenotvorba byla zásadním zlomem pre mojí značku, pak už to mělo vše logické FLOW 🙂

Zuzana Javorčeková

freelancer
Ja som môj pôvodný biznis nápad so svadobnými papiermi po diagnostike nakoniec nerozbehla. Necítila som, že je to to pravé orechové... ale čo som rozbehla je môj biznis s hotelmi. Začala som v zime a mám za sebou svoju prvú úspešnú sezónu a 3 nových klientov!

Bohdana Goliášová

tvurcivpraxi.cz
Juraj mi pomohl zaměřit se na to důležité a doplnil moje chybějící znalosti. Díky jeho vedení se za 4 měsíce můj příjem 20x a mám našlápnuto k dalším výšinám. O svém podnikání jsem se radila s hodně lidmi a můžu upřímně říct, že Juraj mi pomohl ze všech nejvíc.
WordPress Theme built by Shufflehound. © Rozbehni sa! 2018