ROZBIEHÁTOR

Rozbehni svoj nápad popri práci, škole či rodičovskej.
Prihlás sa do inkubačného programu a získaj podporu vo výške 18 000€.

Prihlás svoj nápad a získaj

    

prístup do Rozbehni sa! videokurzu v hodnote 75€
účasť na Bootcampe & praktický pracovný zošit
100€ na zostrojenie prototypu alebo prezentáciu nápadu
mentoring & web na mieru pre tvoj nápad
možnosť získať 18 000€ podporu na realizáciu nápadu

AKO TO FUNGUJE

Január & Február 2020

PRIHLÁŠKY & BOOTCAMP

Prihlásiť sa môžeš do 31. Januára 2020 vyplnením prihlášky. Prihlásiť sa môže ktokoľvek s idea stage biznis nápadom v akejkoľvek oblasti.

Všetky prihlásené tímy pozývame na úvodné bootcampy. Tie sa uskutočnia v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach. Zrealizujeme aj online bootcamp pre účastníkov, ktorí sa nemôžu osobne zúčastniť.

Každý účastník bootcampu získa plný prístup do Rozbehni sa! videokurzu v hodnote 75€ a prístup do pracovného zošita. Na bootcampe predstavíme prvé kroky ako rozbehnúť podnikanie a úvodné zadanie pre všetky tímy.

Marec - Máj 2020

PROTOTYP KEMP & TESTOVANIE

Na základe vypracovania úvodného zadania vyberieme 25 nápadov, ktoré podporíme v ďalšej fáze. Získajú 100€ na vytvorenie prototypu nápadu, individuálneho mentora a vytvorenie profi webu na mieru.

Nápady pozývame na dvojdňový prototyp kemp, kde ich zaškolíme ako testovať nápady pomocou prototypov, vytvoriť testovací web a zrealizovať testovaciu kampaň. V nasledujúcich 3 mesiacoch im pomáhame otestovať nápady a získať prvé objednávky.

Jún - August 2020

FINÁLE & MENTORING

Všetky nápady, ktorým sa podarilo vytvoriť a otestovať prototopy pozývame na finálové prezentácie. Tam budú mať možnosť prezentovať výsledky svojej práce pred hodnotiacou porotou a získať finančnú podporu až do výšky 18 000€ od našich partnerov.

Oceneným nápadom sprostredkujeme bezplatné konzultácie od expertov na online marketing, financie a právne aspekty v rámci letného mentoringu.

Prihlás svoj nápad

    

Prihlás sa a pomôžeme aj tvojmu nápadu uzrieť svetlo sveta.
Pomohli sme už viac ako 300 nápadom a podporili ich sumou 100 000€.
Rozbiehátor podporí aj tvoj nápad. Poď do toho s nami.

 

Nemáš nápad? Nevadí. Registruj sa a absolvuj základný video kurz.
Ten ťa naučí ako rozpoznávať nové nápady.

Časté otázky

Podporujeme ľudí, ktorých láka podnikania a chcú si ho vyskúšať podpori škole, práci či rodičovskej. Inšpirujeme, vzdelávame a pomáhame im rozbiehať ich biznis nápady.

Prihlásiť svoj nápad môžeš do 31.1.2020 vyplnením online prihlášky. Ak si termín prešvihol, napíš na juraj.kovac@rozbehnisa.sk a ak nás tvoj nápad zaujme, nájdeme spôsob ako ho podporiť.

Všetky prihlásené nápady pozývame na úvodné Bootcampy. Tam im predstavíme filozofiu testovania nápadov a úvodné zadanie, ktoré majú zrealizovať nasledovný mesiac. Podporíme ich prístupom do Rozbehni sa! videokurzu a pracovným zošitom.

Do inkubačného programu sa môže prihlásiť úplne ktokoľvek. Dôležité je, aby mal biznis nápad v úvodnej fáze a možnosť na ňom pracovať cca 4-6 hodín týždenne. Počet členov tímu nie je limitovaný. Na podujatia v rámci inkubačného programu máme pre každý tím maximálne 2 miesta.

V úvodnej fáze programu podporíme všetky prihlásené nápady. Následne podľa vypracovania úvodného zadania vyberieme okolo 25 tímov s ktorými budeme pracovať ďalej. Na finálové prezentácie pozveme všetky tímy, ktorým sa podarí otestovať svoje nápady. Jednotlivé hodnotiace poroty rozhodnú o finančnej podpore 10+ nápadov.

V rámci úvodného zadania budú mať tímy za úlohu premyslieť biznis model, spracovať analýzu konkurencie a zrealizovať zákaznícky prieskum. Inštrukcie ako na to získajú na Bootcampoch a v jednotlivých lekciách Rozbehni sa! videokurzu. Výsledky svojej práce zapíšu do pracovného zošita a na ich základe zrealizujeme selekciu nápadov do druhej fázy inkubátora.

Organizátori

Hlavní partneri

Obsahoví partneri

Network partneri

WordPress Theme built by Shufflehound. © Rozbehni sa! 2019