ROZBIEHÁTOR

Absolvoval si večernú školu a chceš ísť s nápadom ďalej?
Zapoj sa do akceleračného programu Rozbiehátor.

Pochopíš ako otestovať nápad cez prototyp
Naučíš sa vyskladať predajný web
Zvládneš zrealizovať jednoduchú online kampaň
Zistíš, či je o tvoj produkt skutočný záujem
Porozumieš celému procesu testovania nápadov

Ako prebieha Rozbiehátor

Krok #1

VEČERNÁ ŠKOLA

Pred absolvovaním akceleračného programu Rozbiehátor je potrebné absolvovať večernú školu rýchlopodnikania alebo individuálnu diagnostiku nápadu. Chceme tak zabezpečiť, že tvoj nápad stojí na reálnych základoch a “prežil” stretnutie so zákazníkmi.

Krok #2

SPUSTENIE PROGRAMU

Na prvom online stretnutí ti predstavíme jednotlivé kroky programu a sprístupníme online lekcie video kurzu. Zodpovieme ti všetky otázky a budeš sa môcť pustiť do práce.

Krok #3

PROTOTYP & TESTOVACÍ WEB

Prvou úlohou je zhotoviť prototyp nápadu a vyskladať testovací web. Všetko spolu individuálne odkonzultujeme a pomôžeme ti vytvoriť testovací web pre tvoj nápad podľa vzorového webu, ktorý nájdeš na demo.rozbehnisa.sk

Krok #4

TESTOVACIA KAMPAŇ

Tvojou druhou úlohou je spustenie jednoduchej online kampane a získanie 300+ návštevníkov na tvoj testovací web. Cieľom kampane bude odmerať koľko % návštevníkov si objedná alebo predobjedná tvoj produkt. So všetkým ti pomôžu video návody a individuálne konzultácie.

Krok #5

VYHODNOTENIE

V závere programu si vyhodnotíme výsledky testovacej kampane a rozhodneš sa ako chceš s nápadom pokračovať. Ak ukončíš celý program, máme pre tebe pripravený online mentoringové videá & napojíme ťa na freelancerov, ktorí ti môžu pomôcť s ďalším rozvojom tvojho nápadu.

Objednaj si Rozbiehátor

TÍMOVÁ VSTUPENKA

295
Intenzívny 60 dňový inkubačný program, ktorý ti ukáže ako získať reálne objednávky
3 krokový postup ako získať prvé objednávky
300 minút detailných video návodov & case studies
Vytvorenie základnej šablóny predajného webu
Spustenie testovacej kampane
5 blokov individuálnych konzultácií v trvaní 180 minút

Zaujal ťa Rozbiehátor a máš otázky?
Poraď sa s Jurajom!

Nechaj nám na seba číslo. Juraj, zakladateľ Rozbehni sa! ti zavolá a poradí. 

Spoznaj príbehy úspešných absolventov

Tri dámy z Bratislavy sa rozhodli prenajímať slow-fashion oblečenie pod značkou Šumné. Pár dní po spustení webu museli kampaň zastaviť, aby zvládli nápor objednávok.

Saška a Lukáš oživili tradičnú receptúru liečivých sirupov z ihličia od svojich starých rodičov. V rámci Ihličkova nadväzujú spolupráce a získali už desiatky objednávok.

Časté otázky

Rozbiehátor je možné spustiť kedykoľvek. Po jeho objednaní si dohodneme úvodnú konzultáciu a naplánujeme jednotlivé úlohy podľa aktuálnej situácie. Ak bude v danom čase mať o Rozbiehátor záujem viacero tímov, budeme sa snažiť vás spojiť do jedného harmonogramu, aby ste sa mohli vzájomne podporovať a inšpirovať.

Nič sa nedeje. Úspešne si otestoval, že o túto verziu tvojho nápadu nie je záujem. Spoločne si to vyhodnotíme a pripravíme plán B pre tvoj nápad. To, že prvá verzia nápadu nemusí fungovať, je úplne bežná vec. To podstatné je, že budeš vedieť svoj nápad upraviť a opätovne ho otestovať v malom.

Naučíme ťa ako si vytvoriť vlastný web a pomôžeme toi s technickými časťami. Je lepšie, aby si sa sám naučil ako robiť jednoduché úpravy webu a nebol odkázaný na tretiu stranu. Ako funguje tvorba webu si prečítaj v službe Testovací web.

Rozbiehátor je naplánovaný spôsobom, aby si ho zvládol absolvovať za cca 2 mesiace. Môžeš ísť vlastným tempom. Je však dôležité, aby si mohol nápadu venovať minimálne 6-8 hodín týždenne.