Rozbehni sa! s NAY

NAY podporuje Rozbehni sa! programy od roku 2019. Vďaka ich podpore sme inšpirovali k podnikaniu viac ako 10 000 študentov na 120 školách, naučili základy testovania nápadov viac ako 4400 absolventov rozbiehačského kurzu a podporili 83 podnikateľských nápadov.

10000
inšpirovaných mladých
Vytvorili sme sieť ambasádorov na stredných a vysokých školách na celom Slovensku, ktorí usilovne inšpirujú mladých k podnikaniu.
4446
absolventov kurzu
Vďaka 30-minútovému rýchlokurzu zdarma sme 4446 ľudí naučili, ako rozbiehať nápady bez rizika a s minimálnym kapitálom.
83
podporených nápadov
Až 83 rozbiehačov získalo štipendium do akceleračného programu a prešli od nápadu k prvým zákazníkom.

VYBRANÉ PODPORENÉ NÁPADY

NOVINKY

Prihlás svoj nápad a získaj NAY feedback

  • Hľadáme biznis nápady fungujúce online
  • Podporíme 10 najlepších nápadov každý polrok
  • 7 nápadov získa mentoring od manažérov NAY
  • 3 nápady budú prezentovať investorovi Petrovi Zálešákovi
  • Členovia tímu nemôžu mať viac ako 30 rokov

Tím nápadu musia tvoriť jednotlivci, ktorí majú v čase prihlásenia menej ako 30 rokov. Tvoj nápad môže byť aj v ideovej fáze. Je dôležité, aby ho bolo možné realizovať online.

Mentoring prebehne v rámci biznis obedu v Bratislave v priebehu mesiacov január a jún. Dátum a miesto upresníme vybraným 10 nápadom. Aktuálny termín na prihlásenie je 30. december 2021.

Ak nebudeš môcť prísť, alebo nebude možné zorganizovať osobné stretnutie, prebehne mentoring tvojho nápadu online.

Mentoring od skúsených podnikateľov a manažérov môže posunúť tvoj nápad míľovými krokmi vpred. Okrem spätnej väzby môžeš získať cenné kontakty, ktoré ti otvoria dvere tam, kde by si sa normálne nedostal.

Prihlášku tvojho nápadu budú vidieť len zástupcovia Rozbehni sa! a členovia manažmentu NAY. Nikto nebude tvoj nápad šíriť tretej strane. Obsah individuálnych konzultácií je dôverný. Tvoj nápad je u nás v bezpečí.

Ak tvoj nápad preukáže dostatočný potenciál a zaujme, môžeš začať rokovať o investícii. Nejde však len o to, mať peknú prezentáciu, ale reálnu šancu uspieť na trhu, prinášať hodnoty a zarábať peniaze. Prečítaj si rozhovor s Petrom Zálešákom, spoluzakladateľom ZAKA ventures, o filozofii fondu.

O spoločnosti NAY

Spoločnosť NAY a.s. je najväčším špecializovaným maloobchodným predajcom elektroniky v Slovenskej republike, ktorá na trhu pôsobí už od začiatku 90-tych rokov minulého storočia. 

Momentálne má spoločnosť NAY a.s. na Slovensku 38 predajní NAY a 19 predajní Electro World v Českej republike. Spoločnosť získala 8x ocenenie Superbrands a v ocenenie Mastercard Obchodník roka 2019. Jej spoluzakladateľ Peter Zálešák získal v roku 2008 prestížne ocenenie Podnikateľ roka.