Rozbehnime naše školy

Pomôžte nám naučiť 100 000 mladých ľudí ako rozbiehať vlastné biznis nápady. Pripravme ich na dobu, kedy im nikto nemusí ponúknuť prácu a musia sa naučiť ako si ju vytvoria sami.
Ako to funguje?
  1. Inšpirujeme // Na stredných školách premietame video v ktorom úspešní slovenskí podnikatelia radia ako a prečo začať úplne od nuly.
  2. Vzdelávame // Každý zapojený stredoškolák dostane zdarma rozbiehačský ťahák a plný prístup do online kurzu.
  3. Akcelerujeme // Najlepších študentov pozývame na biznis fóra do úspešných startupov a pomáhame im testovať ich nápady.
Zapojte školu

V roku 2017 plánujeme do projektu zapojiť 100 stredných škôl. Ich študenti dostanú zdarma Rozbehni sa! návody, plný prístup do online kurzu, účasť na biznis fórach v popredných startupoch a zapojenie do inkubačného programu.

Jedinou podmienkou zapojenia je premietnutie úvodného Rozbehni sa! videa všetkým študentom na škole. Video trvá 4 minúty a môže sa premietnuť napríklad v rámci triednických hodín.

Ak máte priebežný záujem zapojiť sa do programu, vyplňte tento formulár. Následne vás budeme kontaktovať a dohodneme si stretnutie v rámci ktorého predstavíme projekt detailne a dohodneme ďalšie kroky.

Meno a priezvisko

Kontaktný email

Kontaktný telefón

Názov a adresa školy

Vaša pozícia (študent, učiteľ, doktorand, člen študentskej rady, iné...)

Ako plánujete zabezpečiť premietanie videa na vašej škole?