Prejdi od nápadu k zákazníkom za 30 dní

Prihlás sa do večernej školy rýchlopodnikania

OVER SI KVALITU NÁPADU

Ukážeme ti ako si overiť, či je o tvoj nápad záujem ešte predtým ako investuješ 500+€ za profi logo či vytvorenie eshopu.

VYHNI SA CHYBÁM

Naučíš sa ako správne rozbiehať nápady podľa jednoduchého postupu. Pochopíš čo robiť a nerobiť na začiatku.

ZAČNI HNEĎ A BEZ PEŇAZÍ

Stačí, aby si pracoval 5 hodín týždenne a za 30 dní uvidíš prvé výsledky svojej práce bez toho, aby si potreboval štartovací kapitál.

Večerná škola v kocke

Trvá 4 týždne a prebehne 6x ročne
Prvý turnus sme spustili 30.9, ďalší začne 4.11
Online konzultácie sú každú stredu medzi 17:30 - 19:00
Každý účastník získa prístup do Rozbehni sa! video kurzu
Všetky materiály sú dostupné online & zo záznamu

Čo na teba čaká

Týždeň 1 - Biznis model & analýza konkurencie 
Týždeň 2 - Biznis kalkulačka a skúška správnosti cez čísla 
Týždeň 3 - Demo slide & oslovenie zákazníkov 
Týždeň 4 - Zákaznícky prieskum s 5+ zákazníkmi 

Čo ti dá večerná škola

jasnú štruktúru ako rozbiehať biznis z absolútnej nuly
výborný a trefný feedback ku každej časti
poznanie ako začať bez štartovacieho kapitálu
komunitu rozbiehačov pre vzájomnú podporu

Harmonogram

Krok #1

PRIHLÁŠKY

Aktuálne prebieha prvý turnus Večernej školy, do ktorého sa prihlásilo 23 tímov. Prihlášky do druhého turnusu prijímame do 4.11.2020. Vstupenku si môžeš kúpiť tu. Vďaka podpore partnerov majú študenti a spoločensky prospešné nápady 50% zľavu. Ak študuješ na škole, ktorá sa zapojila do ambasádorského programu, tak máš večernú školu za symbolické 1€.  

Krok #2

ZADANIA

Každý tím počas štyroch týždňov vypracuje biznis model svojho nápadu,  zrealizuje prieskum konkurencie, prepočíta základné finančné kalkulácie a overí svoj nápad na stretnutiach so zákazníkmi. Týždenné zadania je možné zvládnuť aj popri škole, práci či rodičovskej a vyžadujú 3-4 hodín práce týždenne.  

Krok #3

KONZULTÁCIE

Ako podporu dostaneš prístup k video lekciám Rozbehni sa! kurzu a pravidelné skupinové konzultácie každú stredu medzi 17:30 - 19:00 počas trvania večernej školy. Celkovo je k dispozícii viac ako 120 minút praktických videonávodov a 4x90 minút skupinových konzultácií. 

Krok #4

KOMUNITA

Počas večernej školy spoznáš ďalších 20-30 tímov, ktoré rozbiehajú svoje nápady. Prepojíš sa so šikovnými ľuďmi a vzájomne sa môžete podporovať pri rozbiehaní vášho podnikania.

Krok #5

CERTIFIKÁT

Každý člen dostane PDF certifikát o úspešnom absolvovaní večernej školy rýchlopodnikania. Pre jeho získanie je potrebné odovzdať individuálne zhodnotenie skúsenosti.

Tímová vstupenka

59
30 dňový intenzívny akceleračný program pre nápad
4x video návody ako otestovať nápad u zákazníkov
4x online poradňa každú stredu 17:30 - 19:00
pracovný zošit pre plnenie jednotlivých úloh
Všetky podklady online & kedykoľvek k dispozícii
networkingový zoznam kontaktov pre vzájomnú podporu
1x volanie na “hotline” v prípade, že si nebudete dať vedieť rady
50% zľava pre študentské & spoločensky prospešné nápady
Vstupenka za 1€ pre tímy z ambasádorských škôl

Chceš sa zapojiť a máš otázky? Poraď sa s Jurajom!

Nechaj nám na seba číslo. Juraj, zakladateľ Rozbehni sa! ti zavolá a poradí. 

Čo hovoria úspešní absolventi

Pavol Roško

Wigloo
Veľmi praktické rady a pomôcky na otestovanie nápadu. Už nikdy neminiete zbytočne čas a peniaze na zdanlivo "potrebné" veci, ale investujete ich tam kde sú dôležité a podstatné.

Veronika Keresztesová

NONI hojdačky
Dostala som pomocnú ruku v začiatkoch a prepracovala sa z takmer nuly k hotovému produktu. Veľmi mi to pomohlo a myslím, že by som bez tejto pomoci nebola tam, kde som.

Soňa Pekarovičová

CentrumDys
Získala som odvahu posunúť nápad niekam, kam by som sa neodvážila. Zdá sa mi neuveriteľné, že za taký krátky čas, sa dá podnikanie rozbehnúť.

Anežka Železnáková

Elang
Od samotného počiatku nás sprevádzala malá pochybnosť, či o náš nápad bude záujem a či máme na to, aby sme podnikali. R! naše váhanie zamenilo na prvých zákazníkov.

Dana Skuhrová

Anad
Vďaka zrozumiteľným návodom a konzultáciám som šla krok za krokom a nemohla sa nikde zabudnúť či zamotať 🙂 Skvelý zážitok s reálnym výsledkom. Veľa som sa naučila. Ďakujem.

Dávid Sontág

Objal
Na podnikanie som nemal dostatočné vedomosti ani odvahu. Rozbehni sa! do podnikania "roztlačilo" a naučilo ako to môžem zvládať aj sám. Ďakujem.

Časté otázky

Každý týždeň pracuješ na konkrétnom zadaní. Ako podporu máš video návody Rozbehni sa! kurzu, pracovný zošit a každú stredu medzi 17:30 – 19:00 prebiehajú skupinové konzultácie online.

Jednoducho si kúp vstupenku tu. Ak si študent alebo máš spoločensky prospešný nápad, máš vďaka podpore našich partnerov 50% zľavu. Ak študuješ na škole, ktorá sa zapojila do ambasádorského programu, tak máš večernú školu za symbolické 1€.

Zadania ti zaberú orientačne 3-4 hodiny týždenne. K tomu odporúčame účasť na pravidelných konzultáciách v stredu medzi 17:30 – 19:00. Celkovo sa zmestíš do 5 hodín týždenne.  

Nič sa nedeje. Všetky podklady sú online a konzultácie budeme natáčať a budeš si ich môcť pozrieť zo záznamu.

Ak niečo nestihneš, môžeš to dobehnúť v ďalšom týždni. Ak sa z nepredvídateľných dôvodov nebudeš môcť zadaniam venovať, tak ťa môžeme preložiť do ďalšej várky.

Počas týždňa pracuješ na zadaní a ak máš akúkoľvek otázku, môžeš ju napísať do poradne. Všetky otázky z poradne zodpovieme každú stredu na konzultáciách, kde môžeš konzultovať svoj nápad aj “live”.

Zapojiť sa môžu tímy ľubovoľnej veľkosti. Päťčlenný tím dostane rovnaký priestor ako nápad, za ktorým stojí jednotlivec.

Celú večernú školu môžeš absolvovať tak, že s tvojim nápadom nepríde do kontaktu nikto. Ak však budeš chcieť konzultovať niečo konkrétne v rámci pravidelných konzultácií, musíš aspoň naznačiť o čo sa jedná.

Áno. V prípade, že ti nebudú stačiť video návody, pracovný zošit a pravidelné skupinové konzultácie môžeš si objednať individuálnu konzultáciu s Jurajom, zakladateľom Rozbehni sa!. Cena je 20€ za každú začatú polhodinu.

Konzultovať nápady a odborne garantovať celú večernú školu rýchlopodnikania bude Juraj Kováč, zakladateľ Rozbehni sa!. Juraj pomohol otestovať stovky nápadov a má v tejto téme bohaté skúsenosti.