Počas letnej sezóny sme v kuchyni Rozbehni sa! vymysleli nový koncept Rozbehni sa! Academy, jedného z hlavných pilierov našich aktivít. Cieľom tohto 6-mesačného programu s 5 praktickými modulmi je doplniť podnikateľské vzdelávanie žiakov a študentov. 

Doplnkový program

Celý polročný program Rozbehni sa! Academy dopĺňa a vylepšuje existujúce podnikateľské vzdelávanie na školách. Ponúka 5 online modulov, ktoré žiakov naučia, ako vymýšľať inovatívne podnikateľské nápady a otestovať ich so 100€ vo vrecku. Moduly sú jednoducho implementovateľné do výuky prostredníctvom praktických workshopov a zadaní.

Praktickosť nadovšetko

Prinášame riešenia na dva problémy súvisiace s podnikateľským vzdelávaním a nápadmi prvopodnikateľov. V prvom rade ukazujeme ako vymýšľať inovatívnejšie podnikateľské nápady ako kaviarne, kaderníctva a eshopy s oblečením. Následne učíme, ako spraviť prvé kroky a otestovať nápad do 100€ a neísť do zbytočného rizika.
 

Zapojíme celú triedu

Program je stavaný aj pre žiakov, ktorí nemajú ambíciu aktívne podnikať – môžu sledovať, ako rozbieha svoj nápad so štartovacím kapitálom 100€ iný podnikateľský tím či jednotlivec. Nahliadnu tak do zákulisia rozbiehania nápadov a zistia, že podnikať sa dá začať aj popri škole s minimálnym štartovacím kapitálom. V úzadí samozrejme neostanú aktívni žiaci. Každý prihlásený nápad od nás dostane plnú verziu Rozbehni sa! videokurzu v hodnote 59€ zdarma. Takisto bude pozvaný na Biznis fórum, v rámci ktorého mu vysvetlíme, ako postupovať pri testovaní nápadu.  Najlepšie nápady budú mať šancu zapojiť sa do nášho inkubačného programu Rozbiehátor.
 
Zaujal Vás nový program Rozbehni sa! Academy? Viac sa o ňom dočítate TU.