Zisti, či sa oplatí začať

Začínajúci podnikatelia si kladú základnú otázku: „Oplatí sa s mojim nápadom vôbec začať?“ V Rozbehni sa! ich učíme ako rýchlo a lacno otestovať nové podnikateľské nápady.

V posledných rokoch sme konzultovali stovky podnikateľských nápadov. Na základe týchto skúseností vznikli základné Rozbehni sa! služby, ktoré môžu pomôcť aj tebe.

1. StarteR! & e-learning – prvá pomoc pre začiatočníkov

Táto služba je pre teba ako stvorená ak:

  • nemáš ešte žiadny nápad a chceš sa zorientovať ako vôbec začať
  • máš základnú ideu nápadu a chceš sa naučiť ako premyslieť biznis model
  • zvažuješ, že začneš podnikať v budúcnosti a chceš absolvovať „kurz prvej pomoci“

StarteR! je podrobný návod do vrecka, ako nájsť a rozbehnúť biznis nápad. Je doplnený e-learningom s 28 textovými lekciami.

Po preštudovaní StarteR!u a elearningu sa naučíš základy ako rozpoznávať nové biznis nápady, premyslieť nápadom biznis model, zrealizovať zákaznícky prieskum a otestovať nápad v malom.

ZISTI VIAC
2. Diagnostika nápadu – komplexné zhodnotenie nápadu

Táto služba je pre teba ak:

  • máš nápad už dlhšiu dobu hlave a chceš sa s ním pohnúť dopredu
  • máš viacero nápadov a nevieš do ktorého sa pustiť
  • potrebuješ sa o svojom nápade poradiť s niekým skúsenejším

V rámci služby „zdiagnostikujeme“ tvoj nápad a zodpovieme ti, či sa s ním vôbec oplatí začať. Navyše ťa na príklade tvojho nápadu naučíme ako celkovo rozmýšľať o nápadoch a vytvárať biznis modely. Takisto ti ukážeme ako spraviť skúšku správnosti nápadu cez čísla.

Po absolvovaní diagnostiky sa naučíš objavovať v nápadoch logické trhliny a do 2 hodín zistiť, či sa s daným nápadom vôbec oplatí začať.

ZISTI VIAC
3. Otestovanie nápadu – získanie prvých zákazníkov

Táto služba je pre teba ak:

  • Tvoj nápad je premyslený a chceš sa do neho pustiť naplno
  • Si skúsenejší podnikateľ a chceš rýchlo a lacno otestovať nový nápad
  • Tvoj nápad je investične náročný a ty ho chceš najprv otestovať v malom

V rámci služby ťa pripravíme a podporíme pri realizovaní zákazníckych pohovorov, pripravíme testovací web a pomôžeme s tvorbou testovacej kampane, ktorá priláka na tvoj web dostatočný počet zákazníkov.

Po absolvovaní služby sa naučíš ako otestovať takmer akýkoľvek nápad do 100 hodín čistého času a 100€ priamych nákladov. Budeš sa orientovať ako robiť a nerobiť zákaznícky prieskum, vytvoriť predajný web a spustiť jednoduchú kampaň.

ZISTI VIAC