Prihlás svoj nápad a získaj NAY feedback

Vyplň prihlášku do 14. mája a posuň svoj nápad míľovými krokmi vpred!

NAY feedback v kocke

  • Hľadáme biznis nápady fungujúce online
  • Podporíme 10 najlepších nápadov.
  • 7 nápadov získa mentoring od manažérov NAY
  • 3 nápady budú prezentovať investorovi Petrovi Zálešákovi
  • Členovia tímu nemôžu mať viac ako 30 rokov

Podporené nápady 2020

Prenájom kvalitného, slowfashion oblečenia od lokálnych značiek fungujúceho na princípoch cirkulárnej ekonomiky.
Príbeh Web 

Výroba liečivých sirupov z ihličia oživuje tradičné recepty našich starých rodičov na posilnenie imunity.
Príbeh Web 

Systém monitorovania tlakových nádob pre gastro prevádzky, vďaka ktorému vás nezaskočia prázdne sudy s nápojmi.
Príbeh Web 

Časté otázky

Tím nápadu musia tvoriť jednotlivci, ktorí majú v čase prihlásenia menej ako 30 rokov. Tvoj nápad môže byť aj v ideovej fáze. Je dôležité, aby ho bolo možné realizovať online.

Ak to situácia dovolí, mentoring prebehne v rámci biznis obedu v Bratislave v priebehu mesiaca jún 2021. Dátum a miesto upresníme vybraným 10 nápadom.

Ak nebudeš môcť prísť, alebo nebude možné zorganizovať osobné stretnutie, prebehne mentoring tvojho nápadu online.

Mentoring od skúsených podnikateľov a manažérov môže posunúť tvoj nápad míľovými krokmi vpred. Okrem spätnej väzby môžeš získať cenné kontakty, ktoré ti otvoria dvere tam, kde by si sa normálne nedostal.

Prihlášku tvojho nápadu budú vidieť len zástupcovia Rozbehni sa! a členovia manažmentu NAY. Nikto nebude tvoj nápad šíriť tretej strane. Obsah individuálnych konzultácií je dôverný. Tvoj nápad je u nás v bezpečí.

Ak tvoj nápad preukáže dostatočný potenciál a zaujme, môžeš začať rokovať o investícii. Nejde však len o to, mať peknú prezentáciu, ale reálnu šancu uspieť na trhu, prinášať hodnoty a zarábať peniaze. Prečítaj si rozhovor s Petrom Zálešákom, spoluzakladateľom ZAKA ventures, o filozofii fondu.

O spoločnosti NAY

Spoločnosť NAY a.s. je najväčším špecializovaným maloobchodným predajcom elektroniky v Slovenskej republike, ktorá na trhu pôsobí už od začiatku 90-tych rokov minulého storočia. 

Momentálne má spoločnosť NAY a.s. na Slovensku 38 predajní NAY a 19 predajní Electro World v Českej republike. Spoločnosť získala 8x ocenenie Superbrands a v ocenenie Mastercard Obchodník roka 2019. Jej spoluzakladateľ Peter Zálešák získal v roku 2008 prestížne ocenenie Podnikateľ roka.