V nedeľu 5. februára sme uzavreli prihlášky nápadov do Rozbiehátora. Vybrali sme vyše 30 nápadov, ktorým sme ponúkli vstupenku do nášho inkubátora.

Medzi nápadmi boli produkty aj služby. Autori nápadov pochádzajú z radov stredoškolákov, vysokoškolákov aj ostrieľanejších. Táto kombinácia rôzneho veku a skúseností sa nám za posledné roky v našich testovačských rozbiehačských vodách veľmi osvedčila. Najmä na skupinových online či offline stretnutiach sa tak prepájajú a inšpirujú ľudia s rôznymi prednosťami a zručnosťami z celého Slovenska.

ako zacat podnikat bez kapitalu

 

Ďalšie kroky

Už tento víkend 11. a 12. februára nás čaká úvodný rozbiehačský kemp pod Tatrami, kde si s autormi nápadov predstavíme celý program Rozbiehátora a zahryzneme sa do prvých úloh. Bude to veľmi intenzívne, pretože za dva dni prepracujeme biznis model, zanalyzujeme konkurenciu, vytvoríme demo slide, zahájime zákaznícky prieskum a popri tom budeme networkovať a prechádzať prípadové štúdie rozbiehačov z predošlých ročníkov.

Čoskoro vám prinesieme novinky nielen z rozbiehačského kempu, ale aj z kychyne samotných rozbiehačov, ktorí vám týždeň čo týždeň budú zdieľať svvoje úspechy či nezdary cez R! LIVE príbehy. Rozbiehaniu zdar!