„Vďaka Rozbehni sa! som sa začal na podnikanie pozerať ako na hru a vedel som presne, aké kroky mám podniknúť ďalej. Od teraz, vždy keď budem začínať nový biznis, prebehnem ho cez kroky Rozbehni sa! kurzu.“ Dušan Matuška, Octago

Zdroj: zero2hero.sk

PREDSTAVENIE
Dušan, Marko a Martin, chalani z Piešťan, majú radi street workout a azda ešte väčší podnikateľský zápal. Keďže nemali v Piešťanoch kde cvičiť, prvé ihrisko si postavili na záhrade. Tá neostala úplne bez ujmy, preto ocenili následnú podporu zo strany mesta. Vďaka nej mohli postaviť svoje prvé workoutové ihrisko.

VÝCHODISKOVÝ STAV
Trojica chcela zopakovať prvotný úspech z Piešťan a ponúkať workoutové ihriská aj iným mestám a organizáciám. Preto sa prihlásili do akcelerátora Social Impact Award, ktorý sme s Rozbehni sa! organizovali. Už vtedy síce mali vlastnú unikátnu technológiu kotvenia ihrísk, no nemali veľké skúsenosti  a ani ďalšie úspechy pri presviedčaní miest.

RIEŠENIE
V rámci spoločných konzultácií sme s chalanmi premysleli biznis model a rozhodli sa neponúkať mestám len produkt “workoutové ihrisko” ale ročný program “rozhýbeme vaše mesto”, ktorého je ihrisko nevyhnutnou súčasťou. Okrem ihriska program obsahoval tréning miestnych lektorov a vybudovanie aktívnej komunity cvičencov. Program vychádzal zo skúseností, ktoré už mali v domácich Piešťanoch.

VÝSLEDKY
Ponuka pre mestá sa v tejto novej a komplexnejšej podobe ujala. Už počas našej spolupráce chalani nadviazali spoluprácu s tromi mestami a do dnešného dňa postavili takmer 50 ihrísk, na ktorých si zacvičili tisícky ľudí. Plne tak napĺňajú svoju misiu rozhýbať ľudí a dostať ich spred televíznych obrazoviek a zo sociálnych sietí.

Bližšie info: STAVIAME IHRISKÁ PRE CVIČENIE S VLASTNOU VÁHOU.
octago.sk

Chceš aj ty zhmotniť svoj nápad a mať vlastný biznis?

Už nemusíš na nič čakať. Pomôžeme ti rozbehnúť tvoje podnikanie bez rizika a bez omáčok. Registruj sa a získaj zdarma

Základný videokurz ako nájsť, premyslieť a otestovať nápad
Napojenie na komunitu začínajúcich rozbiehačov ako si ty
Pozvanie na bootcamp do tvojho regiónu
Možnosť prihlásiť nápad a získať podporu z 18000€ fondu
Inšpiratívne podcasty úspešných podnikateľov o ich začiatkoch

Všetky informácie nájdeš na svojom profile po registrácii.