Máš skrytý talent, či nápad na produkt alebo službu? Prihlás sa do akceleračného programu Rozbiehátor do 24. októbra. Nezáleží, či študuješ, pracuješ, si na materskej či rodičovskej dovolenke. Ukážeme ti, že otestovať a rozbehnúť svoj nápad môžeš bez rizika, odkiaľkoľvek a kedykoľvek!

Ako to funguje

Prihlásiť nápad môže ktokoľvek bez akýchkoľvek obmedzení. Program je vhodný pre nápady v úvodnej myšlienkovej fáze ako aj pre nápady, ktoré už spravili prvé kroky k rozbehnutiu, ale ešte nemajú pravidelných zákazníkov.

Zo všetkých prihlásených nápadov vyberieme 15-25 s najväčším potenciálom. Tieto nápady dostanú plné štipendium a účasť v programe Rozbiehátor v hodnote 454€ zdarma vďaka podpore našich partnerov.

Rozbiehátor ti prinesie

  • Až 7 individuálnych konzultácií tvojho nápadu
  • Prístup k rozsiahlym video návodom – ako začať od nuly
  • Podporu pri tvorbe predajno-testovacieho webu tvojho nápadu na mieru
  • Individuálneho mentora a 100€ na prototyp (služba/produkt)
  • Napojenie na expertov a investorov po skončení programu

Inkubačný program Rozbiehátor ukončíme finálovými prezentáciami. Budeš mať možnosť prezentovať výsledky svojej práce a získať 500€ mikrogrant pre pokračovanie svojho nápadu. Hodnotiaca porota bude zložená zo zástupcov partnerov. 

Máš na to aj ty!

Programom Rozbiehátor prešlo za posledných 7 rokov viac ako 300 nápadov. Vieme pomôcť úplným začiatočníkom ako aj ostrieľaným rozbiehačom. Prečítaj si ako hodnotia našu podporu úspešní absolventi….

Ďakujeme našim partnerom

Účasť v programe Rozbiehátor máš úplne zadarmo vďaka podpore našich partnerov. Stačí ak si nájdeš 4-8 hodín týždenne pre rozbiehanie svojho nápadu. Naučíme ťa ako otestovať a rozbehnúť tvoj nápad rýchlo a lacno. 

Všetky bližišie informácie sa dozvieš po kliknutí na zelené tlačidlo nižšie.