TESTOVACÍ WEB

Vytvor jednoduchý predajný web a otestuj záujem o svoj produkt

✓ Naučíš sa vyskladať predajný web
Otestuješ potenciál svojho nápadu
Pochopíš anatómiu testovacieho webu
Dáš svojmu podnikaniu profesionálny šat
Získaš základ pre rozšírenie webu o blog, eshop či portál

Ako vznikne tvoj web

Krok #1

VIDEO NÁVODY

Dostaneš od nás prístup k 28 video návodom ako si vyskladať web od nákupu domény a hostingu až po jeho spustenie. Video návody sú robené “polopate” pre úplných začiatočníkov bez akejkoľvek predchádzajúcej znalosti programovania, HTML či web dizajnu.

Krok #2

DOMÉNA & ŠABLÓNA

Na základe video návodov si objednáš svoju doménu, hostina a wordpress šablónu na ktorom je postavený Rozbehni sa! testovací web. hosting. Bude ťa to stáť okolo 80€ a tento poplatok nie je zahrnutý v cene testovacieho webu. S technickými vecami ti samozrejme pomôžeme a poradíme.

Krok #3

KLON WEBU

Na tvoju doménu ti “naklonujeme” nami vytvorenú šablónu všeobecného testovacieho webu, ktorý si môžeš pozrieť na demo.rozbehnisa.sk. Tvoj web bude vyzerať presne tak, ako ten náš vzorový a môžeš sa pustiť do jeho upravovania.

Krok #4

ÚPRAVA WEBU

Krok po kroku budeš pomocou video návodov upravovať jednotlivé sekcie tvojho webu. Naučíš sa ako upravovať farby, texty, obrázky a jednotlivé elementy. Najväčšou výhodou je preddefinovaná jednoduchá štruktúra testovacieho webu. Bude ťa viesť celým procesom, takže sa nikde nezamotáš a nevytvoríš nič zbytočne komplikované.      

Priebežne

KONZULTÁCIE

Pomôžeme ti prispôsobiť štruktúru webu tvojmu nápadu a odkonzultujeme aj ciele webu. Takisto ti dáme spätnú väzbu na texty a použité obrázky. V prípade potreby ťa prepojíme na šikovných grafikov, copywriterov a programátorov.

Objednaj si testovací web

Testovací web

79
Klon šablóny na tvoj web
28 video návodov ako vytvoriť web na mieru
Poradenstvo a podpora pri technických záležitostiach

Testovací web & Konzultácie

149
Klon šablóny na tvoj web
28 video návodov ako vytvoriť web
Poradenstvo a podpora pri technických záležitostiach
Konzultácia cieľov, obsahu & štruktúry webu
Spätná väzba na texty & grafiku webu
Napojenie na overených expertov

Zaujal ťa testovací web a máš otázky?
Poraď sa s Jurajom!

Nechaj nám na seba číslo. Juraj, zakladateľ Rozbehni sa! ti zavolá a poradí. 

Ukážkové testovacie weby

Časté otázky

Definovaná štruktúra webu je najväčšou devízou ponúkanej služby. Dôležité je zachovať logiku tak, aby web viedol návštevníka k nákupu alebo inej relevantnej akcii. Od základnej štruktúry sa samozrejme môžeš odchýliť.

Môžeš to skúsiť. Po prvých pár pokusoch zistíš, že to nie je také ľahké, ako sa to prezentuje. Weby zvyčajne nevypadajú dostatočne profesionálne alebo je v dostupných službách obmedzená funkcionalita.

Je to takto jednoduchšie. Je lepšie ak si vlastníkom .sk domény ty sám. Jej prepis je na Slovensku komplikovaný. Pri doméne si hneď kúpiš aj hosting.

Testovací web je postavený na wordpress šablóne Jevelin. Tá sa pravidelne aktualizuje a obsahuje mnoho užitočných pluginov, ktoré by si si musel kúpiť alebo nechať naprogramovať. Šablóna ti umožní doplniť základný testovací web o funkčný blog, eshop alebo portfólio. Ak si kúpiš šablónu ty, budeš dostávať pravidelné aktualizácie a budeš jej vlastník.

Testovací web je určený pre akýkoľvek neotestovaný nápad. Teda nápad, ktorý ešte nemá platiacich zákazníkov a chceme rýchlo a lacno otestovať, či o nápad bude záujem. Pre túto úlohu je testovací web ako stvorený.

Testovací web ti bohate pokryje úvodnú fázu testovania a následne fázu získavania kritickej masy zákazníkov, ktorí stabilizujú príjmy tvojho podnikania. Následne je ho možné rozširovať, upravovať a automatizovať podľa potrieb. Šablóna na ktorej je web postavený má mnoho funkcionalít.

Samozrejme. Testovací web sme postavili pre ľudí, ktorí možno nevedia aký je rozdiel medzi doménou a hostingom a pre ktorých je web dizajn veľkou neznámou. Prevedieme ťa tvorbou webu od jednoduchých základov.