Pre študentov

Ahoj, rozbiehač! Si žiak základnej alebo strednej školy? Máme pre teba dobrú správu. Vďaka podpore našich partnerov môžeš získať rozbiehačský kurz a ďalšie benefity úplne zadarmo.

Zapoj sa!

Vyplň prihlášku nižšie a získaj úplne zadarmo nasledovné služby:

  1. KURZ // plný prístup do základného Rozbehni sa! kurzu. Po ukončení základného kurzu aj plný prístup do plného Rozbehni sa! kurzu.
  2. KONZULTÁCIA // učasť na biznis fórach v inovatívnych firmách a úspešných startupoch, kde budeš mať možnosť svoj nápad konzultovať. Prvý cyklus biznis fór budeme organizovať na jeseň 2017. Sme dohodnutí s firmami ako je Google, Websupport, Neulogy, Martinus.sk, Sli.do a ďalšími. Túto možnosť ponúkneme pre 100 nápadov.
  3. INKUBÁTOR // Ak budeš ty a tvoj nápad dostatočne dobrý, pozveme ťa do inkubačného programu Rozbehni sa!. Ten trvá 2-3 mesiace a pozostáva z individuálnych konzultácií, odborného mentoringu, podpory pri vytvorení prototypu, testovacieho webu a kampane. Cieľom je otestovať nápad v malom a získať prvých zákazníkov. Aktuálna kapacita je 10-20 nápadov a prebehne v lete 2017 a následne v zime 2017.
Prihláška

Na prihláške si daj záležať. Po jej zhodnotení ti pošleme na uvedený email prístupové údaje k online kurzu a následne aj informácie o biznis fórach a inkubačnom programe.

Meno a priezvisko:

Číslo študentského preukazu:

Kontaktný email:

Kontaktný telefón:

Celý názov a adresa školy:

Ročník štúdia:

V akej fáze je tvoj nápad?

Ako si sa o nás dozvedel?

Napíš nám niečo o sebe – Čo ťa baví? Čo by si chcel dosiahnuť? Čomu sa popri škole venuješ?

V akej oblasti by ťa zaujímalo podnikať? Čo si už v oblasti podnikania urobil?

Prečo sa chceš rozbehnúť? Čo ťa na videu / ťaháku konkrétne zaujalo?