StarteR!

Iba 10% nápadov uspeje. StarteR! ťa naučí ako otestovať, či sa oplatí s tvojim nápadom začať. Bude ti k tomu stačiť ceruzka, odhodlanie a sedliacky rozum.

StarteR! obsahuje 6 praktických návodov
 1. Biznis nápad // nasadíš si rozbiehačskú optiku a naučíš sa rozpoznávať nové nápady.
 2. Biznis model // premyslíš nápadu biznis model a popíšeš všetko dôležité na 1A4.
 3. Prieskum // u zákazníkov si overíš, či existuje reálny dopyt po tvojom riešení.
 4. Testovanie // otestuješ, či vieš získať prvé zákazky alebo objednávky.
 5. Sebarozvoj // zistíš ako pracovať nielen na svojom nápade ale na sebe samom.
 6. Desatoro // spoznáš základné ponaučenia a tipy od úspešných podnikateľov.

_IMG_8086

StarteR! je overený na reálnych nápadoch

StarteR! sme testovali na desiatkach biznis nápadov. Prinášame ti 4 prípadové štúdie, ktoré predstavia jednotlivé kroky rozbiehačského procesu na konkrétnych príkladoch.

E-learning ako bonus

K StarteRu sme vytvorili praktický e-learning pozostávajúci z 28 praktických lekcií rozdelených do 5 kapitol podľa jednotlivých StarteR! návodov. Každá lekcia obsahuje zadanie, ktoré máš vyriešiť a príklady, ako na to. Pozri si ukážkové lekcie:

 1. Biznis nápad – Lekcia A1. Rozbiehačská optika,
 2. Biznis model – Lekcia B5. Matica konkurencie,
 3. Prieskum – Lekcia C5 Feedforward,
 4. Testovanie – Lekcia D1. Hodnotová ponuka
 5. Sebarozvoj – Lekcia E1. Ja, rozbiehač.
_IMG_7769
6 dôvodov prečo získať StarteR!
 • žiadne omáčky // StarteR! je minimalistický návod, ktorý ti ukáže ako najrýchlejšie otestovať tvoj nápad a nestrácať čas zbytočnosťami. Všetko podstatné ti vysvetlí v rámci 6 návodov.
 • zameranie na akciu // StarteR! návody majú formu veľkých plagátov, ktoré si môžeš dať na stenu. Rozbiehanie tvojho nápadu máš stále na očiach a stáva sa tvojou prioritou.
 • zbytočne neriskuješ // So StarteR! návodom otestuješ, či sa oplatí s tvojim nápadom začať. Bude ti k tomu stačiť pár týždňov a zlomok tvojich mesačných príjmov.
 • začneš hneď // StarteR! je napísaný „po lopate“. Nemusíš mať špeciálne školy ani kurzy, aby si mohol začať. Bude ti stačiť sedliacky rozum, ceruzka a odhodlanie.
 • on-line podpora // StarteR! je doplnený e-learningom s 28 lekciami plnými konkrétnych príkladov. Vďaka nemu si vždy poradíš a budeš vedieť ako ďalej.
 • pre každý nápad // StarteR! návod je použiteľný pre každý nápad. Naučí ťa proces ako krok po kroku postupovať pri otestovaní potenciálu akéhokoľvek nápadu.

AKCIA 1+1: Objednaj si StarteR! a získaj druhý pre kamaráta úplne zadarmo!

ZÍSKAJ STARTER!