Prihlás svoj nápad a získaj zdarma

    

prístup do Rozbehni sa! videokurzu v hodnote 99€
účasť na Bootcampe & praktický pracovný zošit
100€ na zostrojenie prototypu alebo prezentáciu nápadu
mentoring, semináre & web na mieru v hodnote 299€
možnosť získať grant z 18 000€ fondu na rozvoj nápadu

Prihlás sa a pomôžeme aj tvojmu nápadu uzrieť svetlo sveta.
Pomohli sme desiatkam nápadov a podporili ich 100000€.
Rozbiehátor podporí aj tvoj nápad. Poď do toho s nami.

 

FÁZY PROGRAMU JAR 2020

28. február - 5. marec 2020

#1 PRIHLÁŠKY & BOOTCAMPY

Prihlásiť svoj nápad je možné do 28. februára 2020 do 12:00 vyplnením prihlášky. Prihlášku si môžeš stiahnuť po registrácii. Prihlásiť sa môže ktokoľvek s akýmkoľvek podnikateľským nápadom.

Všetky prihlásené tímy pozývame na večerné bootcampy. Tie sa uskutočnia v Banskej Bystrici (3.3), Bratislave (4.3) a v Košiciach (5.3) . Bootcamp v Košiciach bude streamovaný pre účastníkov, ktorí sa nemôžu osobne zúčastniť. Pozri si program a miesta konania bootcampov.

Na bootcampe predstavíme prvé kroky ako rozbehnúť podnikanie a úvodné zadanie pre všetky tímy. Generálnym partnerom bootcampov je Férová Nadácia O2.

6. marec - 3. apríl 2020

#2 ÚVODNÉ ZADANIE

Úvodné zadanie pozostáva z troch oblastí. Každý tím vypracuje počas nasledujúcich štyroch týždňov po bootcampe (1) biznis model svojho nápadu, (2) zrealizuje prieskum konkurencie a (3) overí svoj nápad na stretnutiach so zákazníkmi. Výstupy svojej práce odovzdá do 3. apríla.

Ako podporu od Rozbehni sa! získa každý účastník bootcampu prístup do prvej časti R! videokurzu, pracovný zošit a napojenie na FB komunitu rozbiehačov s ktorými si môže pomáhať a kde bude prebiehať pravidelná online poradňa.

6-8. apríl 2020

#3 SELEKCIA

Na základe vypracovania úvodného zadania vyberieme 25-30 nápadov, ktoré podporíme v ďalšej fáze. Selekciu vyberie tím Rozbehni sa! v spolupráci s partnermi projektu.

Budeme sa zameriavať na kvalitu spracovania biznis modelu, precíznosť spracovania analýzy konkurencie a zapracovanie zistení zákazníckeho prieskumu. Výsledky selekcie oznámime 8. apríla.

Nápady, ktoré nevyberieme majú stále možnosť prezentovať na finále (krok #6) a získať grant z 18000€ fondu. Dostanú prístup do druhej časti R! videokurzu & stále budú môcť využiť pravidelnú online poradňu v rámci FB skupiny.

16-17. apríl 2020

#4 PROTOTYP KEMP

Nápady, ktoré postúpia získajú 100€ na vytvorenie prototypu nápadu, individuálneho mentora a vytvorenie profi webu na mieru.

Túto fázu Rozbiehátora odštartujeme dvojdňovým prototyp kempom, kde tímy zaškolíme ako testovať nápady pomocou prototypov a vytvoriť testovací web. 

V nasledujúcich 4 týždňoch im pomáhame s vytvorením prototypu a testovacieho webu pre ich nápad.

14-15. máj 2020

#5 KAMPAŇ & PITCH KEMP

Užšia skupina tímov sa stretne druhý krát na ďalšom dvojdňovom seminári. Prvý deň sa budeme venovať testovacej kampani. Ukážeme ako jednoducho získať 300-500 návštevníkov na testovací web a odmerať, koľko % z nich si produkt objedná alebo predobjedná.

Druhý deň vysvetlíme ako odprezentovať nápad a jeho výsledky novým zákazníkom, partnerom alebo investorom. Po seminári pomáhame tímom s realizáciou kampane a prípravou prezentácie na finále.

24. jún 2020

#6 FINÁLE & MENTORING

Všetky nápady, ktorým sa podarilo vytvoriť a otestovať prototopy pozývame na finálové prezentácie. Tam budú mať možnosť prezentovať výsledky svojej práce pred porotou a získať grant z 18 000€ fondu od našich partnerov. Preštuduj si informácie o fonde a podmienky získania grantu.

Oceneným nápadom navyše sprostredkujeme bezplatné konzultácie od expertov na online marketing, financie a právne aspekty v rámci letného mentoringu.

Využi svoju šancu a rozbehni svoj nápad

    

Nepremrhaj príležitosť na splnenie si svojho podnikateľského sna.
Stiahni si prihlášku do inkubačného programu Rozbiehátor ešte dnes.
Prihlás sa s nápadom a zaradíme ťa do letnej edície Rozbiehátora.

Nemáš nápad? Nevadí. Registruj sa a absolvuj základný video kurz.
Ten ťa naučí ako rozpoznávať nové nápady.

Spoznaj príbehy úspešných absolventov

Adama z Brezna sme podporili pri rozbehu nápadu Adoptuj úľ, ktorý pomohol vzniknúť 250 úľom a vyzbieral 35000€ pre včelárov. Spoznaj celý príbeh.

Dušan, Marko a Martin z Piešťan rozhýbali s našou pomocou Slovensko a postavili desiatky ihrísk pre cvičenie s vlastnou váhou. Spoznaj celý príbeh.

Ivke a Aďovi z Bratislavy sme pomohli priniesť na desiatky škôl hru Chemplay a pomôcť tak spraviť z výučby chémie zábavnú vec. Spoznaj celý príbeh.