Rozbehni svoj dobrobiznis!

Podporujeme a združujeme ľudí, ktorí chcú v živote rozbehnúť užitočný biznis nápad s cieľom zlepšiť svet okolo nás. Ak cítiš vnútornú túžbu vytvoriť niečo užitočné, pridaj sa k nám!
Čo ti ponúkame?
  • Napojíme ťa na rovnako zmýšľajúcich // prepojíme ťa na rovnorodých ľudí prostredníctvom facebook skupiny a pozveme na regionálne stretnutia, ktoré budeme organizovať. Spoznáš šikovných a rovnako zanietených ľudí vo svojom okolí.
  • Ukážeme ti ako začať od nuly // naučíme ťa základom podnikania a zdarma dostaneš plný prístup do Rozbehni sa! kurzu a „speed konzultáciu“ tvojho nápadu. Ak nápad ešte nemáš, pomôžete ti ho objaviť.
  • Informujeme ťa o príležitostiach // ak sa niekde mihne grantík na podporu dobrých nápadov, alebo sa bude konať zaujímavé podujatie budeš o tom vedieť medzi prvými.

rozbehni_dobrobiznis_web

Koho hľadáme?
  • Jednotlivcov, ktorí chcú rozbehnúť vlastný social biznis. To je taký, ktorý okrem toho, že vie zarobiť peniaze, tak rieši aj vybraný spoločenský problém.
  • Je nám jedno koľko máš rokov, aké máš vzdelanie a skúsenosti, či máš nápad alebo len tému záujmu. Dôležité, že cítiš silnú vnútornú motiváciu priniesť pozitívnu zmenu.
Ako to funguje?
  • Hlavným nástrojom bude facebook skupina, kde prepojíme všetkých záujemcov a budeme uverejňovať novinky a zaujímavé tipy.
  • K tomu budeme organizovať regionálne stretnutia v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach podľa záujmu.
  • Každý záujemca dostane od nás plný prístup do Rozbehni sa! kurzu. Tí, čo nápad majú aj rýchlu diagnostiku nápadu. Tí, čo nápad nemajú aj tipy a nástroje ako ho nájsť.
  • Celé to ber ako neformálne združenie ľudí, ktorí si chcú navzájom pomôcť pri dosiahnutí spoločného cieľa. Ako možno chodíš s niekým behať alebo na jógu či futbal, tak tu nájdeš ľudí s ktorými môžeš rýchlejšie a lepšie rozbehnúť svoj užitočný biznis nápad.
Zapoj sa!
Chceš sa zapojiť? Stačí ak vyplníš jednoduchý formulár nižšie.

Meno a priezvisko:

Pozícia, Organizácia:

Kontaktný email:

Kontaktný telefón:

V akej fáze je tvoj nápad?

Mesto, v ktorom pôsobíš?

Do akého mesta vieš prísť na občasné stretnutia komunity?
 Bratislava Banská Bystrica Košice žiadne z uvedených

Aké sú 2-3 témy, o ktoré sa zaujímaš?

Prečo sa chceš zapojiť a rozbehnúť užitočný nápad?

Vieš prípadne vznikajúcej komunite nejako pomôcť?