Rozbehni svoje mesto!

Našou víziou je rozbehnúť Slovensko. Chceme, aby sa ľudia v každom regióne mohli naučiť, ako rozbehnúť nápad. Preto pošleme 300 StarteR! návodov do regiónov s vysokou nezamestnanosťou Slovenska úplne zadarmo. Získaj ich aj pre svoje mesto!

Prečo je podnikavosť kľúčová?

V dnešnej dobe je kľúčové naučiť sa vytvoriť „z ničoho niečo“. Slovensko potrebuje aktívnych a iniciatívnych ľudí ako soľ. Potrebuje generáciu, ktorá vie tvoriť a rozbiehať a nečakať „že im niekto dá prácu“ pretože:

statistiky

Ako to spolu zmeníme?

Do 30 miest a obcí s vysokou nezamestnanosťou pošleme krabice plné StarteR! návodov. Vyškolíme aktívnych členov komunít, samospráv či neziskových organizácií na Rozbehni sa! ambasádorov.

Doplníme to premietaním videa „Ako začať s holou *iťou“ a konzultáciami úplne zdarma. V regiónoch kde líšky dávajú dobrú noc naučíme ľudí ako objaviť dobrý nápad a ako ho rozbehnúť čo najrýchlejšie, najlacnejšie a bez zbytočného rizika.

Pre_skoly_blank
Rozbehni svoje mesto!

Chceš dostať StarteR! do svojho mesta či obce a pomôcť rozbehnúť svoje okolie? Daj nám o sebe vedieť. Obratom ťa budeme kontaktovať a dohodneme ďalšie kroky!

Meno: (*)

Priezvisko: (*)

Kontaktný email: (*)

Kontaktný telefón: (*)

Mesto, v ktorom pôsobíš? (*)

Kto si (študent, nezamestnaný, podnikateľ - čo robíš)? (*)

Prečo chceš získať StarteR! návody pre svoje mesto/obec/komunitu? (*)