Prvá pomoc pre začiatočníkov

StarteR! & e-learning predstavuje prvú pomoc pre začiatočníkov ako rozpoznať nápad, vytvoriť biznis model a otestovať jeho potenciál.

StarteR!

StarteR! je podrobný návod do vrecka, ako nájsť a rozbehnúť biznis nápad. Obsahuje 6 návodov v podobe 3 obojstranných plagátov rozmeru A2 s ktorými môžeš interaktívne pracovať. Fotografie jednotlivých návodov a ich bližší popis nájdeš na rozbehnisa.sk/navody.

_IMG_8086

  • Biznis nápad // ako si nasadiť rozbiehačskú optiku a rozpoznávať nápady.
  • Biznis model // ako premyslieť biznis model a popísať všetko na jednu A4.
  • Prieskum // ako si u zákazníkov overiť, či existuje reálny dopyt po službe.
  • Testovanie // ako otestovať nápad a získať prvé zákazky/objednávky.
  • Sebarozvoj // ako pracovať nielen na nápade ale na sebe samom.
  • Desatoro // základné ponaučenia a tipy od úspešných podnikateľov.
Elearning

K StarteR! návodom sme vytvorili praktický e-learning. Pozostáva z 28 praktických lekcií rozdelených do 5 kapitol. Každá lekcia obsahuje zadanie, ktoré máš vyriešiť a príklady, ako na to. Všetko dôležité sa dozvieš na rozbehnisa.sk/e-learning.

Pripravili sme pre teba ukážkové lekcie z každej kapitoly. Predstavia ti štruktúru lekcií a malú ochutnávku obsahu. Pre zobrazenie lekcie klikni na jednotlivé linky:

K lekciám sme pripravili pracovný zošit (po kliknutí na odkaz sa zošit automaticky stiahne). Môžeš si do neho zapisovať výstupy jednotlivých lekcií a budeš mať všetko prehľadne zaznamenané na jednom mieste.

OBJEDNAŤ STARTER & ELEARNING