Testovanie potenciálu nápadu

Intenzívny mentoring pre premyslené nápady s cieľom otestovať nápad v malom a získať prvých zákazníkov alebo predobjednávky.

Čo ti prinesie testovanie nápadu

Podporu pri realizovaní zákazníckeho prieskumu
Pomôžete ti pripraviť podklady pre zákaznícky prieskum a vyškolíme ťa ako realizovať zákaznícke pohovory. Tvojou úlohou bude stretnúť sa s 5-10 zákazníkmi a získať tipy na vylepšenie nápadu. S prípadným nájdením a oslovením zákazníkov ti pomôžeme. Na základe zistení zo zákazníckeho prieskumu upravíme biznis model a definujeme prototyp produktu alebo služby, ktorú budeme ponúkať.

Vytvorenie testovacieho webu
V tejto fáze ti pomáhame vytvoriť prototyp produktu alebo služby a pripravujeme podklady pre testovací web. So všetkým ti pomáhame a v našej réžii vytvárame web, na ktorom si zákazníci môžu objednať alebo predobjednať tvoj produkt alebo službu. Pre tvorbu webu používame predpripravenú responzívnu wordpress šablónu, ktorú máme otestovanú na desiatkach nápadov.

Vytvorenie testovacej kampane
Pomôžeme ti vytvoriť testovaciu kampaň a v jej rámci dostať na testovací web 200 – 300 návštevníkov. Následne budeme merať, koľko % z nich prejaví o produkt alebo službu záujem. Potenciál nápadu vyhodnotíme na základe čísel. Máš dostatočný počet objednávok? Si spokojný s výsledkami? V prípade úspešného otestovania nápadu ťa napojíme na mentorov a investorov.

Know-how a nástroje ako otestovať akýkoľvek nápad
Po absolvovaní služby sa naučíš ako otestovať takmer akýkoľvek nápad do 100 hodín čistého času a 100€ priamych nákladov. Budeš sa orientovať ako robiť a nerobiť zákaznícky prieskum, vytvoriť predajný web a spustiť jednoduchú kampaň.

Ako to prebieha?
  1. Objednávka // Po objednaní služby a zaplatení faktúry zrealizujeme ako prvú Diagnostiku tvojho nápadu. Ak si už Diagnostiku nápadu absolvoval, z ceny služby ti odčítame 60€.
  2. Príprava prieskumu // Pošleme ti podklady pre prípravu prieskumu – demo slide a príbehy z minulosti. Ako pomôcku k vypracovaniu podkladov dostaneš plný prístupom do R! elearningu
  3. Konzultácia prieskumu // Spracované podklady o prieskume nápade, ktoré nám pošleš si naštudujeme, pripravíme tipy na vylepšenie a všetko odkonzultujeme prostredníctvom skype hovoru alebo telefonického hovoru na naše náklady.
  4. Realizácia prieskumu // Tvojou úlohou bude absolvovať 5-10 zákazníckych rozhovorov. Pomôžeme ti s oslovením zákazníkov a so spracovaním výsledkov prieskumu.
  5. Príprava webu // Po uzatvorení prieskumu ti pošleme podklady pre vypracovanie testovacieho webu – tvojou úlohou bude do jednoduchej šablóny dopísať texty a dodať základné obrázky. Poradíme ti ako a kde registrovať doménu a objednať hosting.
  6. Spustenie webu // Tvoje texty a obrázky prípadne „učešeme“ a do 5 pracovných dní od dodania podkladov vytvoríme a spustíme tvoj testovací web.
  7. Príprava kampane // Poradíme ti aký typ kampane zvoliť a pomôžeme ti s jej vytvorením. Pomôžeme s dizajnom a spustením facebook kampane alebo s vytvorením osloviaceho emailu & identifikáciou možných príjemcov.
  8. Otestovanie nápadu // pomôžeme ti so spustením kampane a s meraním jej výsledkov. Po 7 dňoch kampaň vyhodnotíme a pomôžeme si s rozhodnutím, či sa do tvojho nápadu oplatí investovať vo veľkom.
  9. Zhodnotenie prínosu // Deň po ukončení testovania vyplníš hodnotiaci formulár, kde zhodnotíš celkový priebeh a prínos služby. V prípade, že nebudeš spokojný, napíšeš to do formulára a my ti vrátime tvoje peniaze v plnej výške.
OBJEDNAŤ OTESTOVANIE NÁPADU