Komu sme pomohli

Za posledných 5 rokov sme pomohli s rozbehnutím desiatkam biznis nápadov. Nižšie nájdeš vybrané referencie. Ak sme ti pomohli a nenašiel si sa tu, napíš nám. Ak sme ti ešte nepomohli a chceš sa tu nájsť, tiež nám napíš:)


Mock

Matej Zámečník

nakreslisipribeh.sk
S profi podporou a s minimálnymi nákladmi som úspešne otestoval svoj nápad. Pomoc od Rozbehni sa! mi ušetrila desiatky hodín a vďaka nej som sa naučil, čo je a nie je dôležité a potrebné pre začiatok podnikania.
Mock

Dáša Frankovičová

kvetobraz.sk
O svojom nápade som premýšľala asi 2 a pol roka. Rozbehni sa! ma vytrhol zo stereotypu v akom som práve bola. Za pár týždňov som otestovala produkt, získala prvé objednávky a plán ako ďalej. Čakať nestačí, treba konať :)
Mock

Adam Gandžala

adoptujul.sk
Ak rozhovor s kamošom začínaš v štýle: „chcel by som aj niečo rozbehnúť len neviem čo“ alebo „mám brilantný nápad... len neviem čo s ním“ – tak zavri klapačku, choď na rozbehnisa.sk... a konaj. Bez akcie to nejde.
Mock

Nikoleta Hanzelová

zvedavehlavicky.sk
Keby som tento projekt robila sama, trvalo by mi to asi rok, kým by som sa dostala tam, kde som teraz za krátku dobu. Pochopila som, že napriek prvotným úspechom i neúspechoch to netreba vzdávať, pretože každá skúsenosť otvorí nové dvere.
Mock

Zuzana Javorčeková

svadobnedokumenty.sk
Pôvodný nápad bol organizovať svadby v zahraničí. Vďaka konzultáciám som svoj nápad transformovala do legalizovania zahraničných sobášov na Slovensku. Po 24 hodinách testovacej kampane som mala prvú objednávku, po dvoch dňoch ďalších šesť. Radosť, ktorú som z toho mala bola na nezaplatenie!
Mock

Martin Ferianc

wells.sk
Ak máte seriózny nápad a silnú vnútornú motiváciu, tak Rozbehni sa! predstavuje vynikajúci začiatok do toho ako sa dá robiť „malé-veľké“ podnikanie. Najviac oceňujem, že sme sa naučili rozmýšľať o našom produkte s pozície zákazníka.
Mock

Zuzana Matúšová

jedlebalkony.sk
Rozbehni sa odporúčam úplne každému, kto si chce začať podnikať. Je to intenzívny rýchlokurz pre naštartovanie podnikania. Človeka nie len zorientuje, nasmeruje, ale mu ušetrí množstvo peňazí za chyby a prešľapy, ktoré sa vďaka rozbehni sa.sk nestanú.Mne dal do života veľmi veľa. Ďakujem.
Mock

Martin Juza

ironingladies.cz
Díky Rozbehni sa! jsme udělali to nejtěžší, první krok, úplně spontánně, bez bolesti. Už jsme nemuseli tápat v prázdnu, dozvěděli jsme se, jak definovat naši službu, najít zákazníka a oslovit ho jemu blízkými kanály. Testováni našeho nápadu nebylo jenom akcelerátorem, byl to kvantový urychlovač částic.
Mock

Martin Hrabovec

pillsplan.com
Rozbehni sa! nám pomohlo zvalidovať náš nápad a uvedomiť si že začať treba v malom a rozmýšľať vo veľkom. Veľmi oceňujem individuálny prístup a dôraz na ‘start small’.
Mock

Ľubka Majtánová

OZ Nepočujúce dieťa
S Rozbehni sa! sme za 3 mesiace náš nápad skonzultovali, domysleli, otestovali, spromovali a teraz už vieme, ako to udržateľnou formou realizovať. Bol to pre nás skvelý rozbeh! A preto neváhajte ani vy :)
Mock

Zděnek Lanc

reSITE.cz
Juraj z Rozbehni sa! ma s ľahkosťou previedol spletitým labyrintom tvorby biznis plánu a prototypu a presvedčil ma, že to zvládnem aj sám. Naproste zlomová skúsenosť v mojom živote. Ďakujem!
Mock

Pavol Rabatin

sensorchair.sk
Rozbehni sa! nám pomohlo dostať náš nápad a prototyp na úplne inú, reálnejšiu úroveň. Vďaka konzultáciám a podpore sme získali prvých zákazníkov a skupinu sympatizantov tejto myšlienky.
Mock

Adam Krakovský

ekocisticky.sk
Rozbehni sa! konzultácie nám pomohli v začiatkoch nášho podnikania. Dostali sme nielen užitočné rady, ale aj motiváciu makať na projekte ešte viac. Hmatateľným výsledkom boli tipy na premenu webu tak, aby prinášal zákazky.
Mock

Václav Klapetek

budkajakodarek.cz
Většina lidí z mého okolí mě od podnikání odrazovala. Od Rozbehni sa! jsem cítil podporu, že mé snažení má smysl. Získal jsem instruktáž na co se zaměřit a možnost konzultovat svůj projekt s s lidmi, co v podnikání uspěli. Už jsou to 3 roky a svému projektu se stále věnuju, živí mě a baví mě taky.
Mock

Mirka Sokoláková

PlantYourPlant
Konzultácie od Rozbehni sa! nám pomohli veriť vo vlastné sily a našim vlastným nápadom. Ukázali nám cestu, ako na to a aj keď sa nám možno nepodarí uspieť, budem na túto skúsenosť spomínať pozitívne a s veľkou vďačnosťou.
Mock

Beáta Plaskurová

albireo.sk
Rozbehni sa! bola skvelá šanca, ktorá mi pomohla premiestniť môj nápad z papiera do reality. Naučila som sa ako postupovať pri vývoji produktu podľa zákazníckych potrieb a nebáť sa sveta podnikania. Oceňujem hlavne individuálny prístup a konzultácie s Jurajom, ktorý mi poskytol mnoho užitočných rád.