Filozofia

StarteR! popisuje „predpodnikateľskú“ fázu, kedy človek ešte nepodniká, ale testuje „či sa oplatí začať“. Táto fáza pozostáva zo 4 krokov, ktoré sa dajú naučiť a použiť pre akýkoľvek biznis nápad.

StarteR! polopate a bez omáčok ukazuje ako otestovať potenciál nápadu od nuly k jednotke. Teda od prvotného nápadu k prvým zákazníkom alebo objednávkam. Kompiluje stovky článkov, blogov, kníh a videonávodov na túto tému do jednoduchého procesu pozostávajúceho zo 4 krokov:

proces_2

Prípadové štúdie

StarteR! sme testovali na desiatkach biznis nápadov. Prinášame ti 4 prípadové štúdie, ktoré predstavia jednotlivé kroky rozbiehačského procesu na konkrétnych príkladoch.

Aj na jednotlivých príkladoch uvidíš, že v skutočnosti často vyzerá rozbiehací proces o niečo komplikovanejšie. Stále však kombinuje 4 kroky, ktoré sa dajú naučiť:

proces_reality_2

Teraz ty

StarteR! ukazuje že rozbiehanie nie je žiadna veda a dá sa to naučiť, tak ako napríklad šoférovanie. Samozrejme, len časť to dotiahne do F1, ale bežnú mestskú premávku zvládne väčšina. StarteR! je teda praktická a dostupná „rozbiehačská autoškola“.

Zisti, či bude tvoj nápad úspešný.

OTESTUJ SVOJ NÁPAD. ZÍSKAJ STARTER! S 55% ZĽAVOU