DreamJobSupport inkubátor

Nikto ti neponúkol prácu snov? Vytvor si ju sám! Zapoj sa do DreamJobSupport.com inkubátora a rozbehni svoj projekt snov! Získaj pre svoj nápad mentorov alebo investíciu od biznis anjelov.

AKO TO FUNGUJE?

DJS_schema_2

DJS inkubátor je expedícia, ktorá teba a tvoj nápad posunie dopredu míľovými krokmi. Našou úlohou je pripraviť ťa na cestu a vyzbrojiť ťa znalosťami a nástrojmi. Tvojou úlohou je celú expedíciu zažiť, odmakať a veľa sa pri tom naučiť.

Zapojiť sa môže každý, kto má biznis nápad v počiatočnej fáze. Inkubátor prebehne v marci až máji 2016 a pozostáva z nasledovných krokov:

  • Biznis model seminár – 1. marec, Bratislava // Prvú časť expedície otvorí Biznis model seminár. Vyškolíme ťa ako vytvoriť biznis model nápadu a otestovať ho u zákazníkov. Na seminári dostaneš StarteR! návod a prístup do e-learningu.
  • Expedícia I // Po seminári začína prvá časť expedície v trvaní 5 týždňov. Stojíš pred úlohou premyslieť biznis model svojho nápadu a otestovať ho u zákazníkov. Po tomto období nám pošleš krátky report o tvojich úspechoch a ponaučeniach.
  • Prototyp seminár – 5. apríl, Bratislava // Druhú časť expedície otvorí Prototyp seminár. Vyškolíme ťa ako otestovať potenciál nápadu a získať prvých zákazníkov. Takisto sa dozvieš ako sa darí ostatným účastníkom inkubátora.
  • Expedícia II / Druhá časť expedície trvá 7 týždňov. Na jej začiatku ti pomôžeme spustiť testovací web a zrealizovať testovaciu kampaň. Tvojou úlohou je otestovať potenciál tvojho nápadu a získať prvých zákazníkov či objednávky.
  • Finálové prezentácie – 26. máj, Bratislava // Spoločnú expedíciu ukončíme stretnutím s mentormi a biznis anjelmi. V prípade, že úspešne otestuješ svoj nápad, budeš mať možnosť ho prezentovať a získať podporu pri jeho ďalšej realizácii.
ČO HOVORIA ABSOLVENTI?

Minulé edície inkubátora úspešne absolvovali desiatky projektov. Prečítaj si vybrané referencie o tom, prečo sa do inkubátora oplatí zapojiť:

„Najväčším prínosom bol celý proces vzniku nášho projektu, od myšlienky, cez transformácie, ktorými sme si prešli až po momentálnu verziu, ktorú testujeme. Máme reálne výsledky v podobe prvých objednávok a niekoľko skvelých kontaktov, ktoré nám ponúkli pomoc a spoluprácu.“
Tomáš Huszár, Aquarco.com

„Pôvodný nápad bol organizovať svadby v zahraničí. Vďaka programu som svoj nápad transformovala do legalizovania zahraničných sobášov na Slovensku. Po 24 hodinách testovacej kampane som mala prvú objednávku, po dvoch dňoch ďalších šesť. Radosť, ktorú som z toho mala bola na nezaplatenie!“
Zuzana Javorčeková, svadobnedokumenty.sk

„Vďaka programu sa mi a relatívne krátky čas podarilo svoj nápad validovať, „zarovnať mu ostré hrany“, postaviť mu promo kampaň na mieru a prezentovať ho potencionálnym zákazníkom. Účasť v inkubátore bola pre mňa jednou z najlepších skúseností v mojom živote.“
Filip Hoško, GiverPlugin

ZAPOJ SA!

Prihlás svoj nápad do 15. februára 2016. Vďaka podpore DreamJobSupport.com získa limitovaný počet vybraných nápadov vstupenku zdarma.

Prečo sa zapojiť?

  • Naučíš sa ako otestovať a rozbehnúť nápad
  • Získaš StarteR! návod a plný prístup do Rozbehni sa! e-learningu
  • Dostaneš možnosť získať angel investíciu a mentora
  • Individuálne sa ti budeme venovať pri tvorbe testovacieho webu a kampane.
  • Získaš podporu od rozbiehačov v rovnakej situácii ako si ty
CHCEM SA PRIHLÁSIŤ