Komplexné zhodnotenie nápadu

Poradenstvo pre tých, ktorí nosia svoj nápad v hlave a chcú zistiť, či sa s ním oplatí začať.

Čo ti prinesie diagnostika nápadu

Konzultáciu biznis modelu nápadu
Pri konzultovaní nápadov sa nám často stáva, že malou inováciou v oblasti kľúčového zákazníka, produktových vlastností či predajných kanálov vieme tvoj nápad vylepšiť a dať mu nový rozmer. V rámci diagnostiky nápadu môžeš očakávať pár tipov na vylepšenie tvojho nápadu.

Skúšku správnosti nápadu cez čísla
Tvoj nápad preženieme cez našu biznis kalkulačku a budeme modelovať možné príjmy a náklady. Na nich ukážeme koľko potrebuješ pri akých cenách mesačne predať a do akej miery to je realizovateľné. Predstavenie nápadu cez čísla prináša rozbiehačom mnoho AHA momentov:)

Tipy ako otestovať nápad v malom
Pre každý akokoľvek investične náročný biznis nápad existuje v 99% prípadoch možnosť ako vytvoriť prototyp a otestovať potenciál nápadu do 100 hodín čistej práce a 100€ priamych nákladov. V tejto časti dostaneš návrh ako môžeš rýchlo a lacno otestovať, či bude o tvoj nápad dostatočný záujem.

Know-how a nástroje ako diagnostikovať akýkoľvek nápad
Po absolvovaní diagnostiky sa naučíš objavovať v nápadoch logické trhliny a do 2 hodín zistiť, či sa s daným nápadom vôbec oplatí začať. Jedným z cieľov je naučiť sa ako postupovať pri akomkoľvek nápade a vyhnúť sa častým chybám.

Ako to prebieha?
  1. Objednávka // Po objednaní služby a zaplatení faktúry ti pošleme podklady pre spracovanie tvojho nápadu – biznis model dokument a biznis kalkulačku.
  2. Príprava biznis modelu // Ako pomôcku k vypracovaniu podkladov dostaneš plný prístupom do R! elearningu. Ak už prístup máš, do položky zľavový kód napíšeš aktuálne heslo elearningu a z faktúry ti odčítame 20€.
  3. Príprava diagnostiky // Spracované podklady o nápade, ktoré nám pošleš si poriadne naštudujeme, prevedieme diagnostiku a pripravíme si tipy na vylepšenie, zjednodušenie a odlíšenie nápadu od konkurencie.
  4. Konzultácia // V rámci individuálnej konzultácie si prejdeme kompletne diagnostiku nápadu a predstavíme ti prípadné logické trhliny nápadu, tipy na jeho vylepšenie a základnú koncepciu ako nápad otestovať v malom. Konzultácia prebieha väčšinou prostredníctvom skype hovoru alebo telefonického hovoru na naše náklady.
  5. Zhodnotenie prínosu // Deň po konzultácii vyplníš hodnotiaci formulár, kde zhodnotíš celkový priebeh a prínos konzultácie. V prípade, že nebudeš spokojný, napíšeš to do formulára a my ti vrátime tvoje peniaze v plnej výške.
OBJEDNAŤ DIAGNOSTIKU NÁPADU