Časté otázky

Prečo získať StarteR!?

Pretože 90% nápadov nezarába. Z toho vyplýva, že najdôležitejšou fázou podnikania je otestovať, či sa s nápadom oplatí začať. StarteR! ukazuje v rámci 6 návodov ako otestovať potenciál nápadu za pár týždňov a zlomok mesačných príjmov. Následne sa rozhodneš, či sa do nápadu pustíš, alebo nie. Ak nie, tak ti StarteR! Ukáže ako nájsť nový biznis nápad, alebo ako ten pôvodný inovovať.

Komu StarteR! už pomohol?

StarteR! sme testovali na desiatkach biznis nápadov. Prinášame ti 4 prípadové štúdie v rámci ktorých lepšie pochopíš ako ti StarteR! môže pomôcť:

Pre aký typ projektov je StarteR! určený?

StarteR! je určený pre všetky typy biznis nápadov. Neukáže ti len ako otestovať tvoj nápadu, ale bude ťa inšpirovať k vytvoreniu unikátnych projektov a služieb, ktoré sa do istej miery odlišujú od toho, čo na trhu už existuje.

Ponúkate 100% garanciu vrátenia peňazí?

Áno. Nemáme problém vrátiť ti peniaze ak zistíš, že sú pre teba StarteR! návody nepoužiteľné. Potrebujeme však vedieť prečo, aby sme vedeli, čo ti na nich nepasovalo. Dozvieme sa tak cenné informácie ako StarteR! vylepšiť a prispôsobiť.

Kto vytvoril StarteR!?

Autor StarteR! návodov je Juraj Kováč, zakladateľ Rozbehni sa!. Od roku 2010 hľadá odpoveď na otázku „ako začať s holou riťou?“. Posledné roky inšpiruje mladých ľudí k rozbehnutiu užitočných projektov a pomáha začínajúcim podnikateľom otestovať potenciál ich nápadu. Pozri si Jurajovu prednášku na TEDx Nitra.

ZÍSKAJ STARTER!