Rozbehni sa s profi podporou

Nauč sa otestovať svoj nápad bez zbytočného rizika

VYHNEŠ SA CHYBÁM

Naučíš sa, ako správne rozbiehať nápady podľa jednoduchého postupu. Pochopíš, čo robiť a nerobiť na začiatku.

ZAČNEŠ BEZ RIZIKA

Získaš zdravý odstup od svojho nápadu a spoznáš nástroje ako ho otestovať s minimálnym štartovacím kapitálom.

VYLEPŠÍME TVOJ NÁPAD

Získaš spätnú väzbu na svoj nápad od profíka a tipy na jeho vylepšenie. Pochopíš na čom stavať a ako postupovať pri rozbiehaní tvojho podnikania. 

Ako to funguje?

do 31. augusta

Prihláška

Prihlášky do vzdelávania prijímame do 31. augusta 2023. Hľadáme jednotlivcov nad 18 rokov so záujmom o podnikanie. Zameriavame sa na podporu podnikania v kultúrnom a kreatívnom priemysle.

Môžeš sa samozrejme prihlásiť aj v prípade, že ešte nemáš biznis nápad, ale podnikanie ťa láka.  Prihlášku môžeš vyplniť na stránke nižšie. 

September - Október

Biznis model workshopy

Základným kameňom vzdelávanie je workhop, na ktorom ťa naučíme ako premyslieť biznis model, nastaviť cenotvorbu, zrealizovať zákaznícky prieskum a vyskladať predajný web. Pochopíš ako validovať biznis nápady rýchlo a lacno bez zbytočného rizika. 

Workshopy realizujeme prioritne online a budeš si môcť vybrať z viacerých termínov. Ak sa vás prihlási viac z jedného regiónu vieme sa dohodnúť aj na prezenčnej forme buď počas pracovnej doby alebo po práci. 

14 dní od workshopu

Individuálne konzultácie

Po workshope na teba čakajú 2 individuálne konzultácie s profíkom, ktorý ti pomôže s tvojim biznis nápadom. Dostaneš na nápad spätnú väzbu, tipy na jeho vylepšenie a odhalíme jeho prípadné slabé miesta.

Svoj nápad budeš konzultovať s Jurajom, zakladateľom Rozbehni sa!, ktorý pomohol otestovať viac ako 300 biznis nápadov. Konzultácie prebehnú online do 14 dní od workshopu, aby si mal všetko čerstvo v pamäti.

Bonus pre absolventov

Plný prístup do R! videokurzu

Po konzultáciách ťa nenecháme v štichu:) Udelíme ti plný prístup do do Rozbehni sa! videokurzu, ktorý ti ukáže ako s nápadom postupovať ďalej.

Spoznáš nástroje a techniky ako prejsť od nápadu k prvým zákazníkov v rámci 11 jednoduchých krokov. Všetko budeš mať dostupné online z pohodlia domova.

Čo sa naučíš?

    

premyslieť biznis model ako bude tvoj nápad zarábať
spracovať finančnú kalkuláciu a zistiť kedy ťa nápad uživí
otestovať nápad a vylepšiť ho tipmi od zákazníkov
vytvoriť jednoduchý prototyp a otestovať záujem cez predajný web

Prihlás sa a získaj zdarma

    

účasť na 3-6 hodinovom biznis workshope
spätnú väzbu na tvoj biznis nápad
2x individuálnu konzultáciu nápadu s profíkom
prístup k 11 video návodom ako otestovať nápad

Podporíme aj teba

Chceme podporiť vznik nových podnikateľských nápadov v kultúrnom a kreatívnom priemysle.
Prihlás sa ak máš nápad alebo sa zaujímaš aspoň o jednu z nasledovných tém:

Film

Hudba

Dizajn

Grafika

Reklama

Hry

Divadlo

Umenie

Časté otázky

Prihlásiť sa môže ktokoľvek, kto ešte nepodniká, nad 18 rokov so záujmom o podnikanie z celého Slovenska.

Pre prihlásenie do vzdelávania nie je nutné mať podnikateľský nápad.  Stačí nám, aby ste mali záujem o podnikanie a v ideálnom prípade aj vzťah k témam kultúrneho a kreatívneho priemyslu ako hudba, film, dizajn, grafika, reklama či umenie. 

Workshopy budú prebiehať online a prezenčne podľa dohody s prihlásenými účastníkmi. V prihláške môžete špecifikovať aký formát workshopov preferujete. Po uzavretí prihlášok vám pošleme ponuku termínov a miest workshopov tak, aby ste si určite vybrali.  

Konzultovať nápady bude Juraj Kováč, zakladateľ Rozbehni sa!. Juraj pomohol otestovať stovky nápadov a má v tejto téme bohaté skúsenosti.

Zastrešenie vzdelávania

Vzdelávacie workshopy a konzultácie sú realizované v spolupráci medzi Rozbehni sa! a Kreatívnymi centrami Arténa. Absolvovať vzdelávanie  môžete zdarma vďaka spolufinancovaniu z ERDF - Európskeho fondu regionálneho rozvoja. Program Arténa podporuje talenty na Slovensku v kultúrnom a kreatívnom priemysle.