Rozbehni sa s profi podporou

Nauč sa otestovať svoj nápad bez zbytočného rizika

VYHNEŠ SA CHYBÁM

Naučíš sa, ako správne rozbiehať nápady podľa jednoduchého postupu. Pochopíš, čo robiť a nerobiť na začiatku.

ZAČNEŠ BEZ RIZIKA

Získaš zdravý odstup od svojho nápadu a spoznáš nástroje ako ho otestovať s minimálnym štartovacím kapitálom.

PREMYSLÍŠ SI NÁPAD

Vytvoríš si biznis plán na jednu stranu a overíš si, či je o tvoj nápad záujem ešte predtým, než investuješ tisícky € za profi logo či vytvorenie eshopu.

Ako to funguje?

Stačí sa prihlásiť a zaradíme ťa do 3 krokového inkubačného programu v tvojom regióne

Krok #1

Biznis model workshop

Po prihlásení ťa pozveme na biznis model workhop, na ktorom ťa naučíme ako premyslieť biznis model, nastaviť cenotvorbu a zrealizovať zákaznícky prieskum. Budeš si môcť vybrať či sa zúčastníš celodenného workshopu v pracovnom čase alebo večerného workhopu po práci.

Krok #2

Premyslenie nápadu

V rámci jednoduchého zadanie domyslíš biznis model svojho nápadu a opinponguješ nápad s 3-5 zákazníkmi v rámci prieskumu. Ako podporu budeš mať video návody a jednoduchý pracovný zošit.

Krok #3

Individuálna konzultácia

Po 10-14 dňoch od úvodného workshopu si prejdeme výstupy tvojej práce a dáme spätnú väzbu na tvoj nápad a tipy na jeho vylepšenie. Všetko to prebehne na online konzultácii v čase, ktorý ti bude vyhovovať.

BONUS

Video kurzu

Po ukončení programu ti udelíme plný prístup do Rozbehni sa! videokurzu, ktorý ti ukáže ako s nápadom postupovať ďalej. Spoznáš bližie postupy a techniky ako prejsť od nápadu k prvým zákazníkov v rámci 11 jednoduchých krokov.

Čo sa naučíš?

    

premyslieť biznis model ako bude tvoj nápad zarábať
spracovať finančnú kalkuláciu a zistiť kedy ťa nápad uživí
otestovať nápad a vylepšiť ho tipmi od zákazníkov
vytvoriť jednoduchý prototyp a otestovať záujem cez predajný web

Prihlás sa a získaj zdarma

    

účasť na 3-6 hodinovom biznis workshope
spätnú väzbu na tvoje výstupy
individuálnu konzuláciu nápadu s profíkom
prístup k 11 video návodom ako otestovať nápad

Aké nápady podporujeme?

Podporujeme širokú škálu nápadov v kultúrnom a kreatívnom priemysle.
Stačí ak tvoj nápad spĺňa jednu z uvedených kategórií:

Film

Hudba

Dizajn

Grafika

Reklama

Hry

Divadlo

Umenie

Časté otázky

Prihlásiť sa môže ktokoľvek, kto ešte nepodniká, nad 18 rokov so záujmom o podnikanie.

Pre prihlásenie do programu nie je nutné mať nápad. Záujemcom o inkubátor pošleme prístup k videokurzu “Ako nájsť biznis nápad”. Je vhodné, aby ste na úvodnom workshope mali aspoň počiatočnú ideu nápadu.

V programe podporujeme podnikateľské nápady v kultúrnom a kreatívnom priemysle. Ide o akékoľvek nápady súvisiace s dizajnom & grafikou, filmom & hudbou, reklamou & hrami, divadlom či vizuálnym umením.

Workshopy prebiehajú v Bratislavskom, Banskobystrickom a Košickom kraji počas roka 2023. Realizujeme 6 hodinové workshopy počas dňa a 3 hodinové večerné workshopy. Určite si nájdeš vhodné termín a miesto konania.

Konzultovať nápady bude Juraj Kováč, zakladateľ Rozbehni sa!. Juraj pomohol otestovať stovky nápadov a má v tejto téme bohaté skúsenosti.

O projekte

Inkubačný program a workshopy sú realizovaný v spolupráci medzi Rozbehni sa! a Kreatívnymi centrami Arténa. Absolvovať ho môžete zdarma vďaka spolufinancovaniu z ERDF - Európskeho fondu regionálneho rozvoja. Program Arténa podporuje talenty na Slovensku v kultúrnom a kreatívnom priemysle.